TJ Tatran Rakovník, z.s.

Informace o klubu

Šamotka 246, 269 43 Rakovník
313 514 200

TJ TATRAN Rakovník, z.s. byla založena v květnu 1943 původně jako AFK RAKO /Akcionářský fotbalový klub/, v roce 1953 byla přejmenována na DSO TATRAN Rakovník /Dobrovolná sportovní organizace/ a od roku 1957 na TJ TATRAN Rakovník. Do roku 2004 TJ fungovala jako „fabrická TJ“ kde v průběhu období měnila své názvy společně se změnou obchodního jména Rakovnických keramických závodů. V roce 2000 mění svůj název na TJ TATRAN RAKO Rakovník a protože od roku 2004 je již bez podpory společnosti RAKO tak v roce 2015 je do spolkového rejstříku zapsaná pod názvem TJ TATRAN Rakovník, z.s.. Z výše uvedeného vyplývá, že TJ TATRAN Rakovník, z.s. v roce 2018 si bude připomínat 75.výročí od svého založení.

TJ TATRAN Rakovník, z.s. provozuje činnost toho času ve dvou oddílech a to oddílu kopané a oddílu odbíjené. Činnost oddílů je realizována v areálu Městského stadionu Šamotka, který je ve vlastnictví Města Rakovník a TJ TATRAN Rakovník, z.s. má s Městem Rakovník uzavřenou Provozovatelskou smlouvu, jejíž součástí je dlouhodobý nájem těchto prostor Městského stadionu Šamotka pro realizaci sportovní činnosti vlastní TJ. V areálu Městského stadionu Šamotka se nacházejí celkem 3 certifikovaná fotbalová hřiště. Z toho jsou dvě hřiště s přírodním povrchem, třetí hrací plocha je s umělým povrchem 3.generace. Všechna tři hřiště jsou vybavena umělou závlahou. U hlavního fotbalového hřiště je vybudována malá krytá tribuna s kapacitou do sto lidí. Dále je zde volejbalový kurt a další zázemí. Sociální zázemí tvoří zděná budova s kabinami pro jednotlivá mužstva, trenéry, rozhodčí, malá klubová místnost, sklad, sprchy, WC apod.. Dále v areálu jsou mobilní buňky upravené na kabiny a šatny pro některá mužstva, garáže a mobilní sklady pro úschovu potřebné techniky a dále z mobilních buněk je vybudován kiosek pro možnost občerstvení nejen aktivních členů ale i návštěvníků areálu.

TJ TATRAN Rakovník, z.s. toho času řídí 5ti členný výbor, který se schází pravidelně 1x týdně, TJ má 3 člennou kontrolní a revizní komisi. V roce 2017 TJ měla celkem 208 členů z toho 119 ve věku 6-23let.

Týmy

TJ Tatran Rakovník, z.s. TJ Tatran Rakovník, z.s. B

Soupiska

Číslo Jméno Věk Pozice
24 Adam Beneš Brankář
1 Petr Kabele Brankář
Petr Kut Brankář
Petr Švarc Brankář
2 Adam Andrt Obránce
Denis Borsuc Obránce
Michal Čermák Obránce
Jakub Jiřík Obránce
David Kroupa Obránce
Marek Kučera Obránce
Emil Pšenička Obránce
Luboš Šika Obránce
Petr Vecka Obránce
Adam Vrána Obránce
Jakub Bredler 26 let Záložník
Lukáš Černý Záložník
Miroslav Hájek Záložník
Petr Kučera Záložník
Stanislav Mařík Záložník
12 Filip Novák Záložník
Daniel Novák Záložník
Jakub Podlena Záložník
Tomáš Rothe Záložník
Miroslav Verner Záložník
Jakub Douša Útočník
16 Vladimír Hradecký Útočník
Petr Junek Útočník
Kevin Kaňák Útočník
Kingsley Emumejakpo Omovie Útočník
Karel Osvald Útočník
Martin Tauš Útočník
17 Hadj Abdellatif Makram Ben Neuvedeno
18 Jan Beneš Neuvedeno
16 Lukáš Dolák Neuvedeno
15 Marek Hudousek Neuvedeno
Jakub Kučera Neuvedeno
9 Yevhen Kutafin Neuvedeno
6 Jiří Lisner Neuvedeno
9 Aleš Nesládek Neuvedeno
2 Lukáš Přibyl Neuvedeno
10 Milan Ryška Neuvedeno
14 Marian Sahaidak Neuvedeno
12 David Svoboda Neuvedeno
4 Jonáš Sýkora Neuvedeno
14 Kyryl Tereshchenko Neuvedeno
17 Yurij Tofeliuk Neuvedeno
15 Lukáš Vait Neuvedeno
12 Ondřej Vávra Neuvedeno
17 Filip Vojtek Neuvedeno
15 Aleš Zaspal Neuvedeno