Jiří Rubick
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Datum narození | (27 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Hluboká nad Vltavou |
| 2020-2021 | FK Spartak Soběslav |
| 2014-2015 | TJ Hluboká nad Vltavou |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1766 (ø 88,30) | 1 (ø 0,05) | 6 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Hořovice - Hluboká | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 18:30 | Hluboká - Petřín B | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:15 | Benešov - Hluboká | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Tachov - Hluboká | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Hluboká - Domažlice B | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Soběslav - Hluboká | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 19:00 | Hluboká - Milevsko | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Doubravka - Hluboká | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Hluboká - Křimice | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:30 | Milín - Hluboká | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 18:30 | Hluboká - Přeštice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 10:30 | Komárov - Hluboká | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Hluboká - Rokycany | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 10:15 | Povltavská FA - Hluboká | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.11. 17:00 | Hluboká - Č. Krumlov | 5:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.03. 19:00 | Hluboká - Hořovice | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Hluboká - Benešov | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.03. 19:00 | Hluboká - Tachov | 2:0 (0:0) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.04. 17:00 | Milevsko - Hluboká | 3:6 (1:2) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.04. 17:00 | Hluboká - Doubravka | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 20 | 1766 (ø 88,30) | 1 (ø 0,05) | 6 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 16 | 1245 (ø 77,81) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 28 | 2471 (ø 88,25) | 6 (ø 0,21) | 10 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 25 | 1996 (ø 79,84) | 5 (ø 0,20) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 3 | 111 (ø 37,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 25 | 1417 (ø 56,68) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 7 | 295 (ø 42,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 13 | 1023 (ø 78,69) | 5 (ø 0,38) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 2158 (ø 83,00) | 4 (ø 0,15) | 10 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 1700 (ø 62,96) | 2 (ø 0,07) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 23 | 1782 (ø 77,47) | 3 (ø 0,13) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 9 | 347 (ø 38,55) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 8 | 687 (ø 85,87) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 4 | 218 (ø 54,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 4 | 348 (ø 87,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |




