Tomáš Adam
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Datum narození | (33 let) |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Hluboká nad Vltavou |
| 2014-2015 | FK Olešník |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,37) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 17:00 | Hluboká B - Sousedovice | 3:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Křemže - Hluboká B | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Hluboká B - Bavorov | 3:4 (3:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Vodňany - Hluboká B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Lhenice - Hluboká B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Hluboká B - Prachatice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Katovice - Hluboká B | 5:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Hluboká B - Volyně | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,37) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 4 | 359 (ø 89,75) | 1 (ø 0,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 2 | 34 (ø 17,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 7 | 229 (ø 32,71) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 22 | 1105 (ø 50,22) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,18) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 2 (ø ∞) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 813 (ø 31,26) | 2 (ø 0,07) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 6 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 23 | 793 (ø 34,47) | 5 (ø 0,21) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 24 | 1468 (ø 61,16) | 6 (ø 0,25) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 7 | 345 (ø 49,28) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 6 | 465 (ø 77,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




