Hráčem 5. kola, 1.A třída , se stává...

Datum kola: 05.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jiří Smadiš

63%

Vítězem hlasování se stal Jiří Smadiš. Zápas Nepolis a Třebše přinesl několik zvratů, hostující Třebeš dokázala smazat jednogólové manko a dostala se do vedení 1:2. Ve druhém poločase ale domácí zabrali a podařilo se jim vyrovnat. Pět minut před koncem si vzal slovo právě Jiří Smadiš a brankou na 3:2 rozhodl o důležitých bodech pro nováčka 1. A třídy.

2. Pavel Charous 17%
3. Jan Kašpar 6%

0

Hráčem 5. kola se díky vašim hlasům stal hráč Sokolu Nepolisy Jiří Smadiš. Na pozicích za ním se umístil třetí Lukáš Hubička. Hráč Libčan, který po 75 minutách hry přerušil gólové mlčení obou týmů a nasměroval Libčany za výhrou 0:2 proti Roudnici. Na druhém místě skončil černilovský Pavel Charous. Střela černilovského hráče skončila v 39. minutě v síti Kunčic a tato jediná branka zápasu rozhodla o třech bodech pro Černilov.