Hráčem 24. kola, III. třída sk. A Nymburk, se stává...

Datum kola: 31.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Martin Morch

46%

Jeho Chrást doma porazila I v deseti lidech Kamenné Zboží 2:1 a I díky tomu se obránce Martin Morch (41) dostal do ideální jedenáctky kola. Čtenáři mu pak dali 46 procent hlasů a on se stal hráčem kola!

2. Miroslav Dlouhý 28%
3. Ladislav Šlambor 12%

0

Morch byl nejlepším mužem utkání. Spoluhráči na něj říkali jen samou chválu. “Ve čtyřicetidvou letech makal jako motorová myš,” řekl třeba Michal Černý, který vyhrál minulé hlasování. “Je mi teprve 41, ale spoluhráči mi rádi přidávají,” řekl našemu webu fotbalista, který si zahrál dokonce divizi, a nebo kopal Pražský přebor. A to prý na škváře! Co dalšího řekl najdete v rozhovoru, který zveřejníme během čtvrtka.

Obránce Chrástu byl prakticky bezkonkurenční. Vždyť získal téměř polovinu všech odeslaných hlasů. Za ním skončila dvojice fotbalistů z milovického béčka. Záložník Miroslav Dlouhý dostal 28 procent hlasů a jeho parťák z útoku Ladislav Šlambor 12 procent hlasů.