Hráčem 1. kola, 1.B třída sk. B, se stává...

Datum kola: 22.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Pavel Žalud

49%

PAVEL ŽALUD pomohl svému týmu TJ Hradiště po pádu z I.A třídy k druhému vítězství v nové soutěži. A to velmi výrazně - svůj celek nasměroval k výhře 2:0 brankou v 29. minutě v zápase s Vlachovým Březím. Stal se naším Hráčem kola!

2. Antonín Bujok 15%
3. Lukáš Toman 10%

0

Druhý skončil Antonín Bujok s 15 % hlasů který byl nominován za tým nováčka SK Vacov B na místo záložníka za svůj hezký gól, kterým zvyšoval právě na 2:0 a jeho gól byl nakonec rozhodujícím. Na bronzové příčce skončil Lukáš Toman z týmu SK Čkyně, který našel rychlou odpověď na bleskový gól Strunkovic a srovnal necelých 8 minut po úvodní brance soupeře.