Hráčem 3. kola, 1.B třída sk. B, se stává...

Datum kola: 11.09.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Václav Ryba

48%

Ve třetím kole Vás nejvíce zaujal výkon brankáře Hrádku Václava Ryby. V utkání s Žákavou předvedl několik fantastických zákroků a byl to právě on, kdo z velké části zařídil tři body pro svůj tým. V týmu určitě doufají, že mu forma vydrží co nejdéle.

2. Jiří Šefl 34%
3. Tomáš Matějka 8%

0

Na druhém místě skončil útočník Spáleného Poříčí Jiří Šefl. V utkání s Chanovicemi jeho tým sice po první půli prohrával 0:1, ve druhé půli ho ale soupeř dvakrát nedokázal uhlídat a byly z toho dvě branky a tři body pro Spálené Poříčí.

Třetí příčku obsadil záložník či útočník Hrádku Tomáš Matějka. V již zmiňovaném zápase s Žákavou dokázal dvěma brankami v závěru zápasu rozhodnout o vítězství Hrádku a společně s brankářem Rybou patřil k nejlepším hráčům hostí.