Hráčem 21. kola, 1.B třída sk. B, se stává...

Datum kola: 15.05.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Marek Šafárik

38%

K tomuto vítězství mu také pomohlo duo Libor Pichlík a Michal Čítek. Společně s hráčem kola se postarali o všech 6 gólů. Šafárikovi stačilo k hattricku 16 minut! Poločasové skóre tedy bylo Šafárik – SK Vacov „B“ 3:2. V pátek vám přineseme krátký rozhovor.

2. Imrich Pinke 29%
3. Marek Valach 20%

0

Právě nám skončilo hlasování o nejlepšího hráče 21. kola. Vítězem se po jedno víkendovém odpočinku stal opět hráč TJ Hradiště -  Marek Šafárik. Druhý skončil borec z SK Čkyně – Imrich Pinke, který dal jedinou a vítěznou branku v utkání proti Sousedovicím. Třetí příčku obsadil Marek Valach – TJ ZD Kestřany, na jeho výkon nestačilo zareagovat Vlachovo Březí a po 11 minutovém pobytu na hřišti dal jednu branku