Hráčem 11. kola, III. třída sk. B České Budějovice, se stává...

Datum kola: 31.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Petr Šteyer

44%

Rychlonohý záložník nebo útočník z SK Dobrá Voda, Petr Šteyer opanoval hlasování o Muže kola. V uplynulém kole se dokázal dvakrát zapsat mezi střelce a navrch přidal asistenci, na hřišti SK Mladé B. Jeho tým předvedl parádní obrat, když o poločase prohrával 2:0 a dohrával bez vyloučeného Smejkala. Druhý poločas však čtyřmi góly otočil ve svůj prospěch a potvrdil pozici lídra skupiny B III. třídy.

2. Tomáš Schmied 18%
3. Pavel Kučera 15%

0

III. třída skupiny B má za sebou poslední hlasování na podzim o Muže kola. Na třetím místě skončil Pavel Kučera z TJ Sokol Římov, který se prosadil krásným přímým kopem v zápase proti Kamenného Újezdu. Před ním skončil právě jeho nedělní soupeř, brankář Tomáš Schmied z TJ Sokol Kamenný Újezd B. A vítězem se s velkým náskokem stal Petr Šteyer z SK Dobrá Voda B.