EXPERT TIP - 2.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 16.8.2015

0

Pomaličku se blíží víkendové 2. kolo 1. B. třídy skupiny B, a proto je čas na naši tradiční anketu Expert Tip. Dojde na několik zajímavých soubojů. V místním derby se střetne celek Tečovic s Malenovicemi. Další derby se hraje v Kostelci u Holešova, kam zavítá tým z Roštění. Toto kolo se rozhodl natipovat Stanislav Belžík, sekretář klubu FC TVD Slavičín. Jak se mu bude dařit?Stanislav Belžík

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
TIP: 1
Naše rezerva se v tuto chvíli sice potýká s nedostatkem hráčů, poněvadž na marodce je jich hned několik. Věřím ale, že se do neděle dá mančaft do kupy a v domácím prostředí Lužkovice udolá. Budou nám muset znovu pomoci dorostenci, pro které jsou tato utkání opravdovou zkouškou ohněm...
TIP: 2
Lukov má vcelku mladý tým, který stále sbírá zkušenosti a hráčům stále ještě chybí taktická vyzrálost. Více tak věřím Tlumačovu, který si bude chtít napravit reputaci z nepovedeného domácího utkání s Přílukami.
TIP: 0
Takové malé derby by mohlo skončit remízou, i když Příluky se před sezonou posílily na několika postech. Veselá má ale ve svém středu zkušeného Tomáše Dujku, který by svůj celek po poněkud smolném duelu s Tečovicemi mohl přivést ke kýženému bodu.
TIP: 1
Šlágr kola, derby v Tečovicích bude asi hodně vyhecované. Domácí se namlsali výhrou na Veselé a budou chtít body z venku potvrdit v domácím prostředí. Hosté si v úvodním kole poradili s Nevšovou a znovu budou spoléhat na kolektivní výkon podpořený gólmanem Adamem Juráněm. Přeci jen ale věřím ve výhru Tečovic.
TIP: 1
Ambiciózní nováček z Nevšové by mohl zaskočit favorita a pro hulínský tým bude asi velkou neznámou. Admira to bude mít na horké nevšovské půdě těžké a utkání by mohli rozhodnout šikovní útočníci domácích Petr Šoman a Vašek Tomšů.
TIP: 2
Sestava rezervy Viktorie bude asi pro všechny neznámou, většina týmů nezná její kvalitu, poněvadž v minulé sezoně působila v C skupině. Proto věřím sehranému týmu Sehradic, který má ve svém kádru několik zkušených borců, kteří by duel s Otrokovicemi měli zvládnout, tipuji zde dvojku.
TIP: 1
Moravan jsem viděl v minulém kole u nás ve Slavičíně, kde se prezentoval velmi dobrým kombinačním výkonem a líbili se mi i oba útočníci - Gerát s Odložilíkem. Roštění vyfasovalo v Sehradicích bůra a bude čekat na návrat zkušeného Ladislava Zakopala do sestavy. Ani to mu však v derby v Kostelci u Holešova nepomůže a věřím ve výhru domácího celku, i když se říká, že derby nemá favorita.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Fryšták 13 51:12 33
2 FK Admira Hulín 13 29:24 25
3 TJ Sokol Veselá 13 31:25 24
4 FK Mladcová 13 27:15 24
5 SFK Elko Holešov B 13 34:29 22
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Marek Vavruša 15
2 Petr Motal 12
3 David Krajcar 11
4 Radek Ponížil 10
5 Petr Dlouhý 10
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 David Vajda 47 51% 1
2 Jiří Jetmar 42 46% 0
3 Venca Likeš 41 45% 0
4 Zdeněk Jurásek 40 47% 0
5 Pavel Kouřil 40 47% 0
Zobrazit celou tabulku