Další z vítězných Hráčů kola se může těšit na televizi od Hisense!

0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová smart TV Hisense z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc květen a červen? Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů a světovou dvojkou v kategorii TV. Je také oficiálním partnerem ME ve fotbale – UEFA EURO 2024. 

CENA PRO VYLOSOVANÉHO HRÁČE KOLA

Do slosování za měsíc květen a červen se dostali fotbalisté, kteří se za svůj výkon v zápase odehraném v průběhu předmětných měsíců dostali do některé z Hisense sestav kol zveřejňovaných na webu fotbalunas.cz a získali nejvíce hlasů v anketě o Hisense Hráče kola. Z několika set takových fotbalistů se usmálo štěstí na VÁCLAVA SÝKORU (TJ Bavorovice, III. třída České Budějovice)!

 

S ním jsme již na webu po vítězství v anketě zveřejnili rozhovor. Teď Sýkoru může těšit výhra v Sestavě kola ještě mnohem více - stává se majitelem chytrého televizoru od Hisense! 

 

Podmínkou převzetí výhry je, aby se nám výherce ozval na mail prostřednictvím e-mailové adresy, pod kterou je registrován na fotbalunas.cz! V případě, kdy tato podmínka nebude splněna do 15. července, dostanou šanci náhradníci, jejichž jména vyšla rovněž z losování. 

 

Více už ve videu z proběhlého losování:

 

 

V podobě cen od Hisense je tu tedy další velká motivace se do sestavy kola nejen dostat, ale také vyhrát hlasovaní. Řekněte fanouškům v klubu, že Hisense a fotbalunas.cz rozdělují i v roce 2024 ceny v hodnotě 200 tisíc korun a že se tedy vyplatí třeba o takovou televizi v hlasování rozhodně zabojovat. Zároveň děkujeme všem uživatelům za doporučování výkonů hráčů, kteří by si nominaci do sestavy kola zasloužili!

 

Další výherci budou vylosováni z Hisense hráčů kola v podzimní části sezóny!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou