Tipliga se uzavřela. Ale stále můžete tipovat zápasy EURA a hrát tak o cenu od Hisense!

0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! V celé sezóně jste měli šanci zapojit se do naší tipligy a změřit svůj odhad s ostatními uživateli. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se mohl těšit vždy jeden z uživatelů, který trefil všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. I nyní máte možnost si odeslání tipů vyzkoušet - hrajeme s Hisense o cenu v zápasech na probíhajícím EURO! TIPUJTE ZDE.

Do Tipligy se přes známou rubriku Expert Tip může zapojit každý z registrovaných čtenářů. Máte šanci ukázat, kdo je nefalšovaným expertem soutěže. Nezapomeňte, že při zadání tipu (1x0x2) lze volbu doprovodit i komentářem, proč věříte spíš domácím, hostům, nebo zda je to jasný kříž…

 

Tak se registruje a tipujte na fotbalunas.cz! Aktuálně probíhá tipovačka k EURU a hraje se o cenu od Hisense!

  

A jak to dopadlo minulý týden, kdy se ještě hrála většina soutěží? Bezchybných "tiketů" se sešlo hodně, někteří tipéři, jak je znát z následujícího výčtu, odhadli bez jediné chybičky celé kolo dokonce ve více soutěžích!    - Jaroslav Knechtl - Venca Likeš 3x - Tomáš​ Křivský - Jiří Tomášek st. - Ondra Drahoňovský - Karel Tománek - Zdeněk Vitoušek - Jaromír Bělunek 6x - Jiří Jůna - Petr Rusz - Jaroslav Feciškanin - Radek Hruška 3x - Josef Paulovič 2x - Petr Kobza - Jiří Klik - Tomas Brazda - Tomáš Sýkora - Jakub Vařejka - Jakub Stupka - Petr Kříž   Vylosován byl a cenu v podobě voucheru v hodnotě 1000 Kč od Pivovarů Lobkowicz vyhrává JAROSLAV FECIŠKANIN (správně tipoval celé kolo v OP Louny)! Prosíme výherce, ať se nám ozve na náš mail z mailu, pod kterým je registrován na fotbalunas.cz.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou