Tipovačka na další kolo otevřena! Tak zkuste štěstí i vy!

0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové budeme odměňovat. Každý, kdo v daném týdnu odešle bezchybný expert tip, se dostává do týdenního slosování o voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz, nebo o roční předplatné Telly!

 

Do Tipligy se přes známou rubriku Expert Tip může zapojit každý z registrovaných čtenářů. Máte šanci ukázat, kdo je nefalšovaným expertem soutěže. Nezapomeňte, že při zadání tipu (1x0x2) lze volbu doprovodit i komentářem, proč věříte spíš domácím, hostům, nebo zda je to jasný kříž…

 

Tak se registruje a tipujte na fotbalunas.cz!

  

 A jak to dopadlo minulý týden? Bezchybných "tiketů" se sešlo hodně, někteří tipéři, jak je znát z následujícího výčtu, odhadli bez jediné chybičky celé kolo dokonce ve více soutěžích!  - Pavel Šimek - Lukáš Stejskal - Ladislav Beran 3x - Radek Šindy14 - Venca Likeš 3x - Radek Hruška 5x - Jiří Klik 5x - petr hruska 2x - Matěj Distel - Jan Kándl 2x - Lukáš Opl - Miroslav Liška 3x - Denis Mašek - Jaroslav Bureš - Michal Neubauer - František Procházka - Jaroslav Mynář - Tereza Prágrová - Pavel Rychlý - Petr Čech - Michal Štrouf - Josef Paulovič 2x - Adam Procházka - Jiří Novotný - Kamil Bajda - Miroslav Novotný - Marek Kulaviak - Jaroslav Bureš - jaroslav rychal       Vylosován byl a cenu v podobě voucheru v hodnotě 1000 Kč od Pivovarů Lobkowicz vyhrává Lukáš Opl (správně tipoval OP Jindřichův Hradec)! Prosíme výherce, ať se nám ozve na náš mail z mailu, pod kterým je registrován na fotbalunas.cz.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou