HVĚZDY V PRALESE: Hokejový mistr světa umí i v kopačkách. Nasázel pět gólů!

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

Tomáš Rolinek si užívá po hokejové kariéře, že si může jít zahrát soutěžní fotbalové zápasy. Za Srch vstřelil Mateřovu v zápase okresního přeboru pět gólů! Ze zápasu máme reportáž i fotografie. V sezoně dal Rolinek deset gólů.

 

Moravské Knínice stíhají v okresním přeboru Blučinu i díky mohutné pomoci brněnských exligistů.  Pavel Simr a Tomáš Okleštěk tentokrát vstřelili každý po hattricku, dva gól přidal Jan Moravec. Tři góly si připsal i Ferenc Róth (Železná Ruda), tomu už jen jedna trefa chybí k pokoření čtyřicetigólové hranice!

 

Dva góly vsítili Petr Pavlík (Zásmuky), Martin Knakal (Železná Ruda) a Tomáš Janíček (Veselá).

 

I další bývalí ligoví hráči se radovali z branky, byť v uvozovkách pouze z jedné. Byli jimi Jan Flachbart (Krchleby), Jaroslav Černý (Lety),  Miroslav Slepička (Spartak Příbram), Jan Rajnoch (Jíloviště), Tomáš Hájovský (Břasy), Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce), Tomáš Čížek (Držkov), Tomáš Klinka (Cholupice), Ivo Táborský (Slavia ČB), Milan Černý (Kosoř), Richard Kalod (Vestec) a Václav Kadlec (Milín).

 

Žlutou kartou byl napomínán Karel Piták (Lovčice) nebo Pavel Mezlík (Velké Meziříčí). 

 

Nastoupil například i Roman Lengyel (SK Planá), Lukáš Hartig (Veletov) nebo Radek Sňozík (Lety).

 

 

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou