NEJ ÚVODU JARA: Zatím největším debaklem je výsledek 16:0

0

 

Fotbalové jaro se rozjelo. Některé soutěže ještě sice na svůj start čekají, ale již odehrané duely nabídly mnoho zajímavých událostí.

DIVOČINA ÚVODU JARA

4 červené karty a celkem 16 udělených karet - rozhodčí se v utkání Domoušic s Proboštovem (KP Ústecký kraj) pořádně zapotil. Dvě červené vyfasovali hráči, domácí za faul a hraní rukou, hostující šel ven také po dvou žliutých kartách - ten se ale provinil komentování rozhodčích, asistenta například počastoval slovy: "Ty jsi jitrnice." Hosté prohráli 0:1 a s výkonem sudích nebyli spokojení, dva členové realizačního týmu tak také dostali za protesty červenou kartu.

 

NEJ DEBAKLY ÚVODU JARA

16:0SK Union Vršovice B - AFK Slavia Malešice  - Malešice zdá se bídnou sezónu už nezachrání. V I.B třídě schytaly na úvod jara další ostudný debakl, celkově mají skóre 18:160 a na kontě jen tři body.

1:11 - Cerhenice - Velký Osek - Na cizím hřišti se zatím na jaře nejvíce rozsřílel Velký Osek.

 

PŘESTRELKA ÚVODU JARA

Jak je důležité míti Dvořáka(y) se ukázalo v zápase Žitenic proti TJ Chlumec. Hosté vedli 3:1 v poločase, nakonec ale uspěli domácí v poměru 7:5. Šest branek dal Dominik Dvořák, jednu přidal Martin Dvořák.

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou