Kdo z říjnových a listopadových Hráčů kola vyhrává televizi od Hisense?

0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová televize z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc říjen a listopad? Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 43E7HQ.

 

CENA PRO VYLOSOVANÉHO HRÁČE KOLA

Do slosování za měsíc říjen a listopad se dostali všichni fotbalisté, kteří se za svůj výkon v zápase odehraném v průběhu předmětných měsíců dostali do některé ze sestav kol zveřejňovaných na webu fotbalunas.cz a získali nejvíce hlasů v anketě o Hráče kola. Z několika set takových fotbalistů se usmálo štěstí na LUKÁŠE DONTA (FC Trnavan Rožďalovice, Středočeský kraj | I.B třída sk. C)!

 

S ním jsme již na webu po vítězství v anketě zveřejnili rozhovor. Teď Lukáše Donta může těšit výhra v Sestavě kola ještě mnohem více - stává se majitelem chytrého televizoru od Hisense! 

 

Podmínkou převzetí výhry je, aby se nám výherce ozval na mail prostřednictvím e-mailové adresy, pod kterou je registrován na fotbalunas.cz! V případě, kdy tato podmínka nebude splněna do konce měsíce října, dostanou šanci náhradníci, a to postupně buď Antonín Lyčka (FK Stará Bělá), Jiří Brož (TJ Sokol Lhota) nebo Lukáš Rumíšek (SK Moravské Budějovice). 

 

Více už ve videu z proběhlého losování:


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou