NEJ VÍKENDU: Třináct žlutých, tři červené karty. Tenhle zápas okresního přeboru se nehrál v rukavičkách

0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou poslední podzimní zápasy, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DEBAKL VÍKENDU

DOMA

18:0 FK Dobroměřice B - TJ Sokol Pátek - Po půli 7:0, konečný výsledek se blížil k hranici dvacítky gólů.

VENKU

3:21 1. SK Jirkov - 1. FC Spořice B - Poslední Jirkov inkasoval za podzim v 11 zápasech 124krát! 

 

DIVOČINA VÍKENDU

FK Vysoká - SK Labský Kostelec, 13.kolo, Středočeský | Mělník | Okresní přebor - Rozhodčí v tomto duelu rozdal 13 žlutých a 3 červené karty!

 

STŘELEC VÍKENDU - 9 BRANEK V ZÁPASE

VLADIMÍR DOBIÁŠ se přičinil devíti góly k výhře rezervy Spořic ve výše uvedeném zápasu. Poskočil tak na metu 21 branek za podzim.

 

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 715 diváků

V této rubrice zařazujeme zápasy od třetí ligy níže a právě ve třetí lize, konkrétně v ČFL, přišlo o víkendu nejvíce diváků. A to na zápas mezi rezervou Slavie Praha a Hostouní. Ze zápasu máme bohatou fotogalerii. Za domácí nastoupil Stanislav Tecl, Milan Škoda nebo pendl z áčka  B. Ogungbayi.

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou