Chystáme HISENSE sestavy podzimu! Pošlete nám své tipy na hráče, kteří zářili

1

Fotbalunas.cz přinese čtenářům unikátní možnost zvolit hráče podzimu v soutěžích České republiky, ve hře budou v HISENSE sestavách podzimu pro jednotlivé hráče zajímavé ceny. Sestavte i vy svou ideální sestavu soutěže napříč všemi týmy dané soutěže a pošlete nám vaši ideální sestavu na mail info@fotbalunas.cz, nebo jí vložte SEM

 

Uveřejnění HISENSE sestav podzimu je na spadnutí - již brzy vypustíme do světa ideální jedenáctky soutěží za podzimní část sezóny 2023/2024.

 

Protože nemáme redaktory ve všech soutěžích, pokud máte o neobsazené soutěži přehled, neváhejte a vytvořte sestavu podzimní části sezóny dané soutěže právě vy! Pošlete nám vaše TOP 11 na email info(zavinac)fotbalunas.cz, do předmětu mailu napište "Sestava podzimu" + o jakou soutěž jde. Dále hráče a jejich posty, které do sestavy podzimu nominujete a krátké zdůvodnění, proč by si právě tito hráči zasloužili být v nejlepší jedenáctce celé soutěže. Nebo můžete využít formuláře ZDE.

  

Po dohrání podzimních zápasů všech soutěží se podíváme, kdo se stal podzimním Králem kanonýrů českých trávníků – unikátní projekt fotbalunas.cz, který poměří nejlepší střelce od IV. tříd až po nejvyšší soutěže. Stejně tak představíme například dosavadní největší karetní hříšníky České republiky. 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
12. 11. 2023 07:35
Za TJ Slavoj Ledenice jednoznačně Matyáš Cempírek, který nás v brance mnohokrát během podzimní části podržel.

Ostatní čtou