HVĚZDY V PRALESE: Jan Koller nasázel čtyři góly, Jiří Novotný v 53 letech válí v okresním přeboru

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Jan Koller při divoké výhře 8:6 své Smetanovy Lhoty na hřišti tabulkového konkurenta Milenovic střelecky zazářil, dal hned čtyři góly.

Exbrněnský Pavel Simr pokračuje ve střeleckých hodech v okresním přeboru, dal další čtyři branky a na kontě už má 29 gólů. Dva góly za Moravské Knínice přidal jeho spoluhráč Tomáš Okleštěk.

 

Martin Knakal hraje za Železnou Rudu a dvěma slepenými góly zařídil týmu výhru 3:2. Třiapadesátiletý Jiří Novotný, ikona pražské Sparty, stále hraje. A to za hradeckou Olympii v okresním přeboru. O víkendu se radoval ze dvou branek.

 

Za Mokré Lazce v I.A třídě v Moravskoslezském kraji se dvakrát prosadil Zbyněk Pospěch.

 

Jednou se trefili z bývalých ligových hráčů Tomáš Janíček (Veselá), Tomáš Hájovský (Břasy), Tomáš Smola (Louny), Tomáš Klinka (Vestec), Ondřej Zahustel (DBSK), Václav Kadlec (Milín) a Zdeněk Zlámal (Kožušany).

 

Žlutou kartou byl napomínán Ivo Táborský, který hraje za budějovickou Slavii v I.A třídě, nebo bývalý reprezentační útočník Jan Rezek (Březno, I.B třída Ústecký kraj).

 

 

 

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou