HVĚZDY V PRALESE: Moravské Knínice mají v okresním přeboru tým plný bývalých profíků

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

 

Pavlu Simrovi, bývalému ligovému brněnskému fotbalistovi, se povedlo zopakovat svůj čtyřgólový kousek! Tomáš Okleštěk se trefil v zápase dvakrát. Moravské Knínice daly dohromady tým napěchovaný bývalými profíky (kromě Simra a Oklešťka i Tomáš Abrahám, Aleš Schuster nebo Mohamed Traore) , zatím v tabulce okresního přeboru ale marně prohánějí vedoucí Blučinu.

 

Hattrick nasázel Ferenc Róth (Železná Ruda).

 

Dvakrát se trefili Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce - ze zápasu máme reportáž) a David Lafata (Olešník). Pospěch vede tabulku kanonýrů I.A třídy Moravskoslezského kraje se 14 góly, Lafata hraje ještě o level výše a s 12 trefami je mezi kanonýry Krajského přeboru Jihočeského kraje na druhé pozici.

 

A jdeme na jednogólové střelce. Z branky se radovali Petr Pavlík (Zásmuky), Radim Holub (Dřenice), moderátor Michal Hrdlička (Všenory), Karel Piták (Lovčice), Jan Šimák (Sezimovo Ústí B) k a Lukáš Železník (Neubuz). Jan Koller (Smetanova Lhota) vsítil také jednu branku a zároveň byl napomínán žlutou kartou.

 

Žlutou kartu viděli i Marek Heinz (Hodolany), Jan Rajnoch (Jíloviště), Martin Klein (Blučina), Michal Ordoš (Zborovice) a v MSFL Adam Varadi.

 

 

 

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou