NEJ VÍKENDU: Jedna z největších přestřelek sezóny skončila divokým skóre 8:9!

0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DEBAKL VÍKENDU

DOMA

15:0 FK Čechie Kralupy n.Vltavou - TJ Sokol Tuhaň (III. třída Mělník)

VENKU

0:15 1.SK Jirkov - TJ Sokol Otvice (OP Chomutov)

 

STŘELEC VÍKENDU - 8 BRANEK V ZÁPASE

Jiří Kudej z Velkých Lečic je českým sniperem týdne, v příbramské IV. třídě nasázel Kamýku nad Vltavou B při výhře 13:0 rovnou osm gólů, nikdo jiný na tuto metu nedosáhl.

 

HATTRICK ZA 13 MINUT

Městečko vypráskalo v derby OP Rakovník Pustověty 9:0, Petr Šnídl nasázel čistý hattrick mezi 12. a 25. minutou. Ze zápasu máme reportáž, ohlasy i fotky.

 

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 600 diváků

Přichází nižší teploty a uvidíme, jak to zamává do konce podzimní části s návštěvnostmi. Nyní bylo maximem 600 fanoušků na zápase krajského přeboru TJ Jiskra Višňová - Slovan Frýdlant. A tento zápas také nabídl jednu zajímavost - rovnou čtyři udělené červené karty!

 

PŘESTŘELKA VÍKENDU

Mikulášovice - D. Habartice (OP Děčín) 8:9 - Tak tahle přestřelka stála za to! Domácí předvedli mocný finiš, ale na body to nestačilo.

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou