Další kolo tipovačky je otevřeno, zkuste si výsledky tipnout i vy!

0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňujeme. Každý, kdo v daném měsíci odešle bezchybný expert tip, se dostává do měsíčního slosování o ceny!

Již tradičně můžete na našem webu tipovat výsledky každého kola každé soutěže v České republice. I na podzimní část sezóny 2023/2024 jsou pro tipéry fotbalunas.cz nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz! A pozor, už brzy odtajníme ceny k tipovačce od našeho nového partnera! Tak s chutí do toho, vždy od úterý se otevírá tipovačka na následující kolo. 

 

Losovat výherce budeme z tipérů, kteří za daný měsíc v jakékoliv soutěži odeslali svůj expert tip, kterým správně odhadnou výsledky všech zápasů jednotlivého kola.

 

Uživatelé, kteří v minulém kole odeslali v některé ze soutěží České republiky bezchybné tikety (zařazeni budou do soutěže k měsíci říjnu): 

Venca Likeš

Jiří Klik 15x

Vojtěch Burgr

Martin Frei

Milan Holubář

Miloslav Mička

Venca Likeš 3x

Petr Čech

Jan Bulant

Karel Máca

Josef Filip

Josef Paulovič

Dušan Sopr

Jaroslav Rychal

Radek Hruška 2x

Václav Jelínek

Dalibor Máj

Petr Čech

Radim Mudrik

Ondra Drahoňovský

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou