Startuje další měsíční soutěž s naší tipovačkou. Kdo je zářijovým výhercem?

0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňujeme. Každý, kdo v daném měsíci odešle bezchybný expert tip, se dostává do měsíčního slosování o ceny! 

Již tradičně můžete na našem webu tipovat výsledky každého kola každé soutěže v České republice. I na podzimní část sezóny 2023/2024 jsou pro tipéry fotbalunas.cz nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz! Tak s chutí do toho, vždy od úterý se otevírá tipovačka na následující kolo. 

 

Výhru budou moci vítězní tipéři využít v e-shopu Pivovarů Lobkowicz. Losujeme z tipérů, kteří za daný měsíc v jakékoliv soutěži odeslali svůj expert tip, kterým správně odhadnou výsledky všech zápasů jednotlivého kola. Nyní tedy ze všech bezchybných tipérů za měsíc září.

 

Uživatelé, kteří odeslali v posledním hracím zářijovém týdnu do některé ze soutěží České republiky bezchybný tiket (zařazeni byli do soutěže k měsíci září):

Vít Kubíček 2x (správně odhadl mj. všech osm zápasů kola Divize C)

Kamil Brázda

Ladislav Beran 2x

Vladimír Kux

Oldřich Kajser

David Čuřík

Petr Kříž

Venca Likeš 2x

Miroslav Balín

Michal Konderla

Josef Paulovič 2x

Martin Vitásek

Jiří Klik 17x

Libor Adamik

Adam Šlachta

Miloslav Mička

Vlastimil Blažek

Tomas Brazda

Petr Kobza

Radek Hruška 5x

Kamil Bajda

Michal Zikmund

Daniel Novotný

Václav Blahout

Hanes Hanzov

Vojtěch Brož

Dominik Stauber

Dušan Sopr

 

LOSOVÁNÍ O VÝHRU ZA MĚSÍC ZÁŘÍ

V osudí byli všichni tipéři, kteří odeslali v průběhu září v jakékoliv soutěži tiket bez jediné chybičky. A vylosovaným je uživatel VOJTĚCH BROŽ! Ohledně předání výhry žádáme výherce, aby se z mailu, pod kterým je registrován na fotbalunas.cz, ozval na info@fotbalunas.cz. 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou