NEJ VÍKENDU: V zápase se trefil rovnou desetkrát! V sezóně už dal 33 gólů

0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DEBAKL VÍKENDU

DOMA

20:0 FK Jeseník B - TJ Vidnava, 9.kolo, Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor

20:1 TJ Zetor Tisová - TJ Hraničář Částkov, 7.kolo, Plzeňský | Tachov | Okresní přebor

VENKU

2:16 FK NOVA Vávrovice B - TJ Sokol Melč, 9.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C

DIVOČINY VÍKENDU - 5 ČERVENÝCH KARET

FC Nemyslovice - FK Krnsko B, 1.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída

STŘELEC VÍKENDU - 10 BRANEK V ZÁPASE

David Macura se desetkrát trefil při výše zmíněné výhře Jeseníku B, v sezóně už dal 33 gólů!.

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 854 diváků

Na utkání Divize C mezi Chomutovem a Louny přišlo téměř devět stovek fanoušků! Domácí vyhráli 2:0.

STÍHACÍ JÍZDA VÍKENDU

FK Olympie Týn nad Vltavou B - FC Nové Hodějovice, 13.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A - Týnská rezerva si tenhle mač za rámeček nedá. Nad Hodějovicemi totiž vedla ve 40. minutě už o pět branek. Hodějovice se ale nevzdaly, gólem do šatny snížily na 1:5. Druhý poločas patřil hostům, v 90. minutě vybojovali konečnou remízu 5:5.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.