HVĚZDY V PRALESE: Dino dvakrát skóroval, prosadil se i Jiráček. Pokračují Gedeon i Novotný!

2

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Střelecky se zaskvěl Pavel Simr, který má zkušenosti z prvoligového fotrbalu z Brna. Trefil se za Moravské Knínice hned čtyřikrát. Ve stejném zápase se dvakrát trefil Tomáš Okleštěk.

 

Pak tu máme další dvougólové střelce. Jan Flachbart dvakrát skóroval za Krchleby, Jan Koller za koho jiného než za Smetanovu Lhotu. Dvakrát se radoval i Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce), Lukáš Magera (Slavoj Poděbrady) a Lukáš Železník (Neubuz).

 

Po jedné brance si připsali Michal Kovář, hokejový mistr světa Tomáš Rolinek, Jaroslav Černý, Tomáš Janíček, Zdeněk Šenkeřík, Ladislav Volešák, Tomáš Čížek, Petr Jiráček, Michal Ordoš a David Bičík.

 

Žlutou kartou byl v krajském přeboru napomínán David Lafata, v dresu Krnska viděl kartonek stejné barvy Radek Dosoudil. A žlutou si odnesl z utkání i Petr Pavlík ze Zásmuk.

 

Patrik Gedeon je neuvěřitelným úkazem, ve 48 letech pokračuje v divizi! A třiapadesátiletý Jiří Novotný přestoupil do Olympie Hradec Králové a hraje v okresním přeboru. 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
31. 8. 2023 22:42
To je jinej Luděk Stracený...ten ligista občas hrává za Černolice
1. 9. 2023 10:11
redakce fotbalunas.cz
Díky za upozornění :)

Ostatní čtou