HVĚZDY V PRALESE: Kdo z bývalých profesionálů dokázal skórovat?

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Nejvýrazněji se zapsal do statistik z námi sledovaných bývalých profíků útočník Tomáš Klinka. Šestačtyřicetiletého hráče si budou dobře pamatovat v Budějovicích nebo na Kladně, kde nasbíral nejvíce ligových startů. Za Zlatníky nasázel tentokrát hattrick, ale stejně to jeho týmu k bodům nestačilo. Spolu s Klinkou nastoupil v sestavě i Marek Kincl.

 

O výkonu Tomáše Rosického, který se předvedl na pozici brankáře, už jsme informovali zde. Rosický chytil v základní hrací době i penaltu!

 

Dvě branky dali Tomáš Čížek (Držkov), Petr Trapp (Velké Přílepy) i Peter Grajciar (Koloveč). Bývalý brankář Zdeněk Zlámal (Kožušany)  si užívá hraní v poli a i on dal dvě branky. Střeleckou pohodu prokázal dalšími dvěma góly Luboš Pecka (Lažiště).

 

Po brance vsítili Pavel Simr (MS Brno), Jan Flachbart (Krchleby), Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce), Lukáš Magera (Poděbrady), Lukáš Železník (Neubuz) a Tomáš Abrahám (Moravské Knínice). Ondřej Kušnír (Bruntál) v Divizi proměnil penaltu.

 

Žlutou kartou byli napomínáni Václav Koloušek (Červené Janovice), Tomáš Hájovský (Břasy) nebo Michal Kovář (Hněvotín), který kromě české ligy má zkušenosti i z německé Bundesligy.

 

K zápasu nastoupil i Petr Švancara, Jiří Novotný, Radim Holub nebo Jan Rajnoch, ale tentokrát se střelecky neprosadili.

 

Zdá se vám, že nám v našem přehledu někdo chybí? Tak nám pošlete tip na náš mail!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou