Unikát! Tým ze třetí třídy představil nové logo fotkou z Mount Everestu!

1

Tak tohle představení nové podoby loga už jen tak někdo netrumfne. Klubu Nových Hodějovic z Českobudějovicka můžou závidět i velkokluby, protože tenhle nápad se prostě cení! Jejich hráč totiž novou klubovou identitu předvedl rovnou z nejvyššího bodu světa.

"Tenhle borec, náš hráč a kamarád Martin Jáchym, vyšplhal s vlajkou FC NH nejvýš jak to šlo, a to rovnou na Mount Everest (8848,86 m.n.m)," uvedl klub na svém facebooku s dovětkem, zda si umíme představit lepší způsob představení loga. Vlastně, asi ani neumíme!

 

Vlaječku s novým logem vzal s sebou na Mount Everest hráč Hodějovic a velký dobrodruh Martin Jáchym, přezdívaný Akim. Ten je teď po úspěšném zdolání nejvyšší hory světa na cestě zpátky, takže nezbývá než popřát šťastný a bezpečný návrat!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
29. 5. 2023 09:50
Klobouček...

Ostatní čtou