Přátelské zápasy: Chlumecké "béčko" si zastřílelo. Mrázek dal čtyři branky.

0

Pojďme se podívat na další výsledky z přátelských zápasů týmů z Krajského přeboru. Uplynulý víkend byl hodně gólový a postarala se o to hlavně rezerva Chlumce a nevydařený zápas Jaroměře v Trutnově. Příští víkend nás čekají "generálky" na start soutěže a pak už to vypukne.

23.2.

SK Jičín – Dolnobousovský SK   3 : 0 (2 : 0)

Branky: 36. Fidrich, 38. Matějka V., 59. Kanaval (PK)

Ve středu večer nastoupili hráči Jičína k přátelskému utkání s účastníkem 1.A třídy Středočeského kraje. Zápas, který se hrál za umělého osvětlení, zvládali lépe a první půli vyhráli 2:0. V té druhé vedení ještě navýšili a zvítězili 3:0.

26.2.

SK Jičín – Dolnobousovský SK   6 : 2 (4 : 0)

Branky: 17. Holer; 25. a 39. vlastní; 45., 52. a 54. Matějka  - 75., 90. hosté

Kvůli odřeknutému zápasu ze strany Rovenska se oba soupeři utkali znovu. I v druhém utkání dominoval Jičín a zvítězil suverénně 6:2.

FK Chlumec nad Cidilinou "B" – SK Bystřian Kunčice 12:1 (6:0)

Branky Chlumce: Mrázek 4, Hartman 3x, Hubený (PK), Veselský, Kříž, Doležal, Vopátek

Drtivou výhru si připsali hráči Chlumce. Oslabený tým Kunčic, hrající 1. A třidu, prohrával už o poločase vysoko 0:6. Konečný výsledek pak hovoří za vše. Čtyřmi góly se blýskl Mrázek a hattrick zaznamenal Hartman.

SK Zámrsk – FK Kostelec n. O. 0:5 (0:3)

Branky: Pups, Říha, Dostálek, Ježek, Poledno

V Pardubicích se odehrálo přátelské utkání, ve kterém změřili síly hráči Zámrsku, hrající 1. A třídu Pardubického kraje, s mužstvem Kostelce nad Orlicí z Královéhradeckého Krajského přeboru. Zápas vyzněl jednoznačně pro hosty, kteří si odvezli vysokou výhru.

FC Hradec Králové "B" - RMSK Cidlina Nový Bydžov- 3:0

Branky: Šípek, Hlaváč, Hájek

Lídr Krajského přeboru vyzval třetiligový celek. Na Malšovickém stadionu předvedl sympatický výkon, ale rezerva Hradce byla však nad jeho síly. Hru Bydžova pochválil i asistent trenéra domácích Pavel Krmaš.

27.2.

RMSK Cidlina Nový Bydžov "B" - TJ Jiskra Hořice 0:1 (0:0)

Branky: Kuneš P.

Na umělé trávě v Chudonicích se hrálo vyrovnané utkání, které se rozhodlo až v druhé půli. Diváci mohli vidět řadu neproměněných šanci, ale branka padla jen jedna.

MFK Trutnov - FK Jaroměř 8:0 (5:0)

Branky domácích: 3., 8., 29., 30., 38., 70., 84., 87.

Třetí celek Krajského přeboru jednoznačně nestačil na divizní Trutnov a prohrál vysokým rozdílem.

FC Slavia HK – FK Horní Ředice 2:1 (1:0)

Branky Slavia HK: 8. Málek, 65. Kosař

Druhý celek Královéhradeckého Krajského přeboru vyzval nejlepší tým toho Pardubického. Vyrovnané utkání nakonec skončilo lépe pro domácí.

MFK Chrudim "B" - Spartak Rychnov 4:2 (1:0)

Branky za Rychnov: Jedlinský, Veselý

První porážku v přípravě zaznamenal rychnovský celek. Nestačil na druhý tým Pardubického Krajského přeboru.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.