Holešovské holky si v posledním kole zastřílely

0
V posledním kole MSDŽ skupiny B potvrdil domácí tým pozici lídra kanonádou.

Poslední kolo domácích Holešovských Holek skončil kanonádou domácích.

Holešovské Holky - Tečovice 17: 0 (8: 0)

Rýdlová 5x, Šiblová 3x, Samsonová 3x, Stavjaníková 2x, Hradilová 2x,, Křenková 2x,

Rozhodoval Ondřej Vlk.

Holešovské holky potvrdily svou dominanci a do jara jdou s náskokem osmi bodů před druhým týmem tabulky z Uherského Brodu.

   V zápase na Stadionu Míru bylo vše jednoznačné a do dvaceti minut bylo prakticky hotovo. Děvčata z Moravské brány tu svou zamkly na mnoho západů a soupeřkám z Tečovic zkrátka nasázely tolik, co málem neunesly. Holešovské holky pod vedením trenérského barda Slavomíra Bednáře opět pobavily své příznivce. Bylo to jednoznačné vítězství, ale na druhou stranu chválím i soupeřky, neboť bylo vidět, jak mamky, mladé dívky i některé věkem juniorky to umí a to u obou týmů. Pěkné bylo, že některým domácím dívkám přišla fandit celá generace z rodin. V těchto zápasech, byť se hraje o body, vítězí všechny a dámám v kopačkách dík za krásné fotbalové dopoledne.

 

AUTOR: Ladislav Beran

 

Štítky

Pohárové utkání Zlínský | 1.B třída sk. B SFK Elko Holešov B

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.