23.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Duel o šest bodů pro Kdyni!

0

Záchranářský souboj ovládli bez inkasované branky domácí a zapisují do tabulky tři důležité body.

Chodský Újezd na podzim ve vzájemném zápase s Kdyní na svém hřišti uspěl v poměru 4:2, ta dnes svému soupeři vše vrátila. Ale nepředbíhejme. Běžela patnáctá minuta utkání a skóre se poprvé měnilo. Karel Šmejkal prokázal dobrý důraz při napadání rozehrávky soupeře, kulatý nesmysl vybojoval a zakončil za záda Černého. Více se toho ale již do první půle nevešlo a na sto dvacet fanoušků jen nervózně vyhlíželo, co přinese poločas druhý.

Hosté, kteří i v deseti v minulém kole otočili zápas proti lídrovi ze Stříbra, ale dnes branku nevystřelil, duel byl tak vyrovnaný až do pětasedmdesáté minuty, kdy po kombinaci středem hřiště putoval balón do vápna, kde jej doručil na místo určení Tomáš Pergl a dodal na kopačky svých barev klid. Domácí tak po vítězství s čistým štítem berou všechny body a svému soupeři se v tabulce ve druhé polovině vzdálili.

SK Kdyně 1920
Trumpeš Vladimír: „Pro nás skvělé a důležité body. Trápíme se a konečně jsme to uhráli, byl to ubojovaný zápas.“

TJ Chodský Újezd
Pikl Petr: „Špatný výkon, od všech. Takové nebojovné, k tomu jsme udělali dvě chyby a oni nás potrestali.“

V. Horáček [-] - J. Koutník [-] (36. J. Schwarz [-] ) , J. Iha [-] , K. Šmejkal [-] , T. Pergl [-] (76. M. Trumpeš [-] ) , M. Janeček [-] , R. Mathauser [-] , K. Hamor [-] (87. K. Knauer [-] ) , M. Miklič [-] , M. Výškrabka [-] , K. Forst [-]

T. Černý [-] - T. Vejvoda [-] , P. Opava [-] , M. Beneš [-] - M. Slowik [-] , V. Mráček [-] , J. Pikl [-] , L. Pikl ml. [-] - Š. Otava [-] , P. Pikl [-] - J. Zivčák [-] (28. J. Čepelák [-] )

ŽK: 82. J. Iha - 90. M. Trejbal .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: König Michal - MAROUŠEK Karel, ČERMÁK Vladimír.