König Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Horní Bříza - Nýrsko 1:0 (0:0) 10.11. 14:00 -
Zruč - Rapid 0:3 (0:1) 21.10. 15:30 -
Horní Bříza - Tlumačov 1:2 (0:0) 06.10. 16:00 -
Vejprnice B - Malesice 4:3 (3:2) 16.09. 16:30 -
Chodov - Stráž 2:0 (1:0) 09.09. 15:00 -
Nýrsko - Stříbro 3:1 (2:0) 25.08. 17:00 -
Rapid - Domažlice B 1:4 (0:2) 16.06. 15:00 -
Sušice - Lhota 3:2 (3:1) 27.05. 17:00 -
Chotěšov - Vrhaveč 4:3 (3:1) 20.05. 17:00 -
Bor - FK Planá 2:4 (1:1) 12.05. 17:00 -
Žihle - Tachov 2:3 (2:1) 28.04. 17:00 -
Horažďovice - Košutka 0:2 (0:1) 14.04. 16:30 -
Lhota - Mýto 0:2 (0:1) 25.03. 16:00 -
Horní Bříza - Holýšov 0:1p. (0:0) 21.10. 15:30 -
Štěnovice - Pačejov 5:2 (3:0) 14.10. 15:30 -
Robstav B - Žákava 5:0 (4:0) 08.10. 10:15 -
Stříbro - Žihle 1:0 (0:0) 16.09. 16:30 -
Malesice - Radnice 2:4 (0:2) 10.09. 16:00 -
Nýrsko - Rozvadov zrušen -
Rapid - Chotíkov 2:3 (1:0) 03.06. 17:00 -
Mochtín - Kralovice 3:1 (2:1) 28.05. 17:00 -
Robstav - Nýrsko 3:2 (1:2) 20.05. 17:00 -
Stříbro - Domažlice B 2:1p. (1:0) 07.05. 17:00 -
Luby - Rozvadov 2:0 (1:0) 15.04. 17:00 -
Kdyně - Mýto 0:3 (0:1) 08.04. 16:30 -
Svéradice - Vejprnice 0:3 (0:1) 26.03. 15:00 -
Zruč - Rozvadov 2:4 (1:0) 19.11. 13:30 -
Košutka B - Rapid B 2:3 (2:1) 13.11. 14:00 -
Petřín - Chotíkov 3:1 (2:1) 28.10. 10:15 -
Rapid - Lhota 0:2 (0:0) 08.10. 16:00 -
Domažlice B - Svéradice 5:0 (2:0) 25.09. 16:30 -
Robstav - Rokycany B 7:0 (2:0) 03.09. 10:15 -
Raková - Mýto B 2:1 (1:1) 28.08. 17:00 -
Nýrsko - Holýšov 3:1 (3:0) 21.08. 15:00 -
Košutka B - Druztová 2:0 (0:0) 22.06. 18:00 -
Raková - Pačejov 2:3 (1:0) 18.06. 17:00 -
Žihle - Křimice 4:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Černice - Košutka 1:3 (0:0) 28.05. 17:00 -
Plzeň-Letná - Košutka B 0:6 (0:2) 22.05. 14:00 -
Mochtín - Kralovice 2:1p. (1:1) 14.05. 17:00 -
Kdyně - Ch. Újezd 2:0 (1:0) 01.05. 15:00 -
Košutka B - Rapid B 0:2 (0:1) 17.04. 15:00 -
Robstav B - Hrádek 1:2p. (0:0) 10.04. 10:15 -
Rapid - Svéradice 1:2 (0:1) 25.03. 15:00 -
Horní Bříza - Stříbro 2:0 (1:0) 13.03. 14:30 -
Touškov B - Plzeň-Letná B 5:0 (2:0) 15.11. 13:30 -
Částkov - Chod. Planá 3:2 (2:1) 14.11. 13:30 -
Horažďovice - Košutka 4:0 (3:0) 01.11. 14:00 -
Křimice - Nýrsko 0:1 (0:1) 24.10. 14:30 -
Žihle - Horní Bříza 3:4 (3:2) 10.10. 16:00