12.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

31. D. Haas , 45. D. Liška , 50. D. Haas , 85. D. Haas (p.)
20

Hlavnice dala v každém poločase dva góly a vyhrála. Hattrick zaznamenal stoper Haas.

Hlavnice se ujala vedení

Hlavnice potvrdila proti Štítině svou podzimní formu, a svého soupeře s přehledem porazila, když si hosté za celý zápas nevypracovali tutovku. První půlhodina záapsu proběhla bez nějakých výraznějších šancí. Hlavnice se dokázala poprvé gólově prosadit až po půlhodině hry, když si na standardku Martinčeka naběhl Haas a zcela osamocený propálil Martina Vitáska – 1:0. Další nadějné příležitosti domácích měl Ochrana, Kleina a Wolf. Štítina hrozila hlavně z rohů, na které v rpvním poločasu jasně vyhrála. V 42. minutě měl nadějný přímý kop Tomáško, ale Kirschnerova branka mu byla malá. V samém závěru poločasu si udělal dva protihráče Pasterňák, který uvolnil Lišku, jenž z úhlu pohodlně zavěsil do kasy – 2:0.

Hlavnice skóre navýšila

Pět minut po pauze si Haas postavil na levé straně míč a z přímáku nádherně vymetl šibenici štítinské branky a Martin Vitásek se mohl jen smutně ohlédnout – 3:0. Pak domácí zahodili spoustu šancí. Nápřah Wolfa jen těsně minul branku. Klein dokonce dokázal Martina Vitáska překonat, ale na brankové čáře dokázal jeho pokus vyhlavičkovat Watzlavik. Liška špatně seřídil mířidla. Kleinův pokus vyškrábl z pod břevna Matin Vitásek. Hosté zahrozili z přímého kopu střídajícího Hřivnáče, jemuž stálo v cestě břevno. Gólový účet utkání uzavřeli domácí pět minut před koncem utkání, když byl v pokutovém sražen Klein a Haas zkompletoval hattrick – 4:0.

Družba Hlavnice
David Nowický (trenér): Dneska jsme vyhráli naprosto zaslouženě. Štítina si nevypracovala za celý zápas žádnou šanci. V prvním poločase to bylo ještě vyrovnané, ale my jsme měli více šancí. Ve druhém už jsme byli lepší, a zahodili ještě dost šancí.

TJ Tatran Štítina
klubový web:: Rozdíl ve skóre ne - úplně odpovídá průběhu zápasu. Nebyli jsme o třídu horším protivníkem jak napovídá výsledek.porážka je příliš krutá.

L. Kirschner [-] - P. Martinček [-] , P. Wolf [-] (68. P. Jaksch [-] ) , J. Kaván [-] (84. J. Lukáš [-] ) , D. Haas [-] , P. Elbl [-] , Z. Vrána [-] , D. Ochrana [-] (80. D. Lukáš [-] ) , D. Liška [-] , O. Pasterňák [-] , D. Klein [-]

M. Vitásek [-] - M. Figeczki [-] (73. D. Barteček [-] ) , F. Graf [-] (46. P. Hřivnáč [-] ) , P. Kubánek [-] (46. Š. Rohovský [-] ) , P. Stoklasa [-] , M. Vitásek [-] , A. Skrbel [-] , P. Škroch [-] , V. Watzlavik [-] , V. Tomáško [-] , P. Kunczik [-]

ŽK: 38. D. Liška , 65. P. Wolf - 75. M. Vitásek .
Hráči zápasu: D. Haas .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: ČECH Zdeněk - HRUBÝ Heinz, STŘÍLKA Jaromír (N).