Redaktor: Tomáš Holata


Rozhovor

Radoslav Urban - Odchod byl na spadnutí, ale naštěstí jsem se nakonec rozhodl jinak

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 17.08.2018 08:49 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Souboj kapitánů Šenků vyzněl lépe pro toho vávrovického


Vávrovice vždy byly gólově o krok vepředu. Těškovice dokázaly dvakrát vyrovnat, ale na třetí trhák už recept nenašly. 


Rozhovor

Zdeněk Nevlud: Práce gynekologa mě baví

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 16.08.2018 13:59 0

Úvodní díl ankety o nejlepšího hráče kola se stal kořistí sedmadvacetiletého Zdeňka Nevluda, který pomohl Slavkovu k nedělní remíze s Chlebičovem. Rychlonohý záložník získal drtivou většinu všech hlasů, když obdržel téměř sedmdesátiprocentní podporu. Zcela zaslouženě jsme ho tedy požádali o rozhovor.

Článek

Statistika 2. kolo - PŘEBOR OPAVA II.

16.08.2018 10:52 0

Druhá várka statistiky.

Článek

Statistika 2. kolo - PŘEBOR OPAVA I.

16.08.2018 10:22 0

Opět budeme přinášet pravidelnou dávku statistiky. 

Reportáž

MIKOLÁŠ HATTRICKEM SESTŘELIL ŠILHEŘOVICE


V neděli vstoupili naši muži duelem v Šilheřovicích do nového soutěžního ročníku 2018/19. V loňské sezóně skončili Šilheřovice ve druhé polovině tabulky, na devátém místě a naše vzájemné duely byly vyrovnané (1:1 v Šilheř. a 2:1 v Klimk.). Kádr domácích zůstal prakticky nezměněn, jen na lavici se postavil dvojnásobný mistr ligy s Baníkem Ostrava a Vítkovicemi, trenér Zdeněk Svatonský, takže se dal čekat opět nepříjemný  a takticky připravený soupeř.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

16.08.2018 09:17 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

 

Čeká nás třetí kola. Ve čtvrtek změří síly nováčci z Vávrovic a Těškovic, a je jasné, že minimálně jeden z týmů umaže nulu na kontě bodů. Šlágr kola nás čeká v Opavě, kde změří síly Slavia Opava, která minule vyloupila favorizované Stěbořice, s Vřesinou, která doma remizovala se svým neoblíbeným týmem z Březové. Oslabené Jakartovice přivítají lepšící se Štítinu. Bude rozhodovat domácí prostředí? Březová minule kolo bodovala ve Vřesině, a bod v tabulce pravdy bude chtít potvrdit doma s Dobroslavicemi, které přetlačily Vávrovice. V neděli nás čekají taky tři zápasy. Kobeřice, které ztratily výhru v poslední minutě, se střetnou z Hlavnicí, která prohrála přestřelku s Litultovicemi. Píšť se po pádu z krajské soutěže poprvé představí domácím divákům, když se utká se Služovicemi, které jsou nováčkem soutěže. Poslední zápas bude utkání Litultovic, které porazily minulé kolo Hlavnici, a Stěbořic, které určitě budou chtít zapomenout na domácí porážku s Opavou. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

16.08.2018 08:21 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Okénko do třetích tříd

14.08.2018 12:39 0

Budeme vám každý týden přinášet souhrnný přehled zápasu třetích tříd opavského okresu.

Reportáž

Veřovice přetlačily Mořkov


Rozhodující branku vsítily Veřovice dvacet minut před koncem.


Reportáž

Ostravici start nevyšel


Dva měsíce trvala pauza mezi posledním zápasem našeho týmu a prvním ostrým v nové sezóně. A tedy dva měsíce nehráli naši muži utkání. Jelikož se scházíme na tréninzích v pár lidech, nedokázali jsme slepit sestavu na přípravu s Dobrou, do Metylovic by nám to asi vyšlo, ale zase soupeř se nesešel. A tak to vypadalo i dnes. Dojeli jsme s tím co nám zbylo a můžeme být rádi ještě za Michala Němce, který odehrál dnes poslední utkání za Ostravici, jelikož hned po utkání přestoupil na vlastní žádost do Velkých Pavlovic a v neděli s tamním týmem odehrál zápas v jihomoravském okrese. A k tomu nám chyběla prakticky polovina základní sestavy. Brankářská jednička Boháč, obránce Pavelec, stoper Jandek, útočník Dušík, v záloze pak Horňák s M. Stonavským. Toto vše tak trochu naznačilo, že dneska to nemusí dopadnout dobře a to se také proti nadšeně hrajícímu nováčkovi stalo. Navíc se nějak zaseklo doplnění kádru novými hráči a tak je otázka, jakým směrem se bude podzim vyvíjet


Celkový počet článků: 5351