Redaktor: Tomáš Holata


Reportáž

Slatiňany převálcovaly Dobříkov


Tentokrát jsme (5 kol před koncem) zajížděli na hřiště soupeře ohroženého sestupem. Naši hráči se hned od úvodu zápasu chopili iniciativy a tradičně si pronajali míč do svého držení


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Divize E, 2017-2018

 Divize E
21.05.2018 08:03 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Kozlovice srazily Havířov po pauze

21.05.2018 07:34 Divize E 9

Porážka se zrodila ve druhé půli, po vyloučení Karla Skoupého dohrával Havířov v deseti.


Reportáž

Větřkovice si vyšláply na ,Béčko‘ Pusté Polomi


Domácí podpořeni důležitou výhrou z minulého kola na horké palhanecké půdě se těšili na konfrontaci s týmem,který  ještě minulou sezonu působil v okresním přeboru ,ale bohužel  nastoupili do zápasu bez několika hráčů základní jarní sestavy (někteří chyběli  ze zdravotních či svatebních důvodů ,jiný svou nedisciplinovaností nechali své spoluhráče na holičkách…).


Reportáž

Bohumín na jaře poprvé zvítězil

21.05.2018 06:21 Divize E 9

Trvalo to skoro sedm měsíců, ale nakonec jsme se dočkali! Bospor doma v okresním derby porazil Lokomotivu Petrovice 3:1, čímž zaznamenal premiérovou jarní výhru, a udělal tím i výrazný krok k záchraně v Moravskoslezské divizi E. Dvě branky v prestižním duelu zaznamenal Milan Halaška, jednou se trefil Jakub Padých.


Reportáž

Šlágr jasně pro Nový Jičín

21.05.2018 06:19 Divize E 9

Krásné počasí, výborná divácká kulisa s téměř osmistovkou fandů, mezi nimiž byl i starosta města dr. Dvořák, a po středeční výhře nad silným Slavičínem, cíl domácího týmu pokračovat ve výborných jarních výkonech s vítězným tažení na 1. Místo - to byl předpoklad výborného fotbalu, což se taky potvrdilo. 

 

 


Reportáž

Zápas skončil nerozhodně

21.05.2018 06:18 Divize E 9

V zápase se Vsetínem diváci příliš brankových příležitostí neviděli, přesto ke třem bodům měli blíže naši fotbalisté. Za krásného počasí se na frýdlantském stadionu sešly necelé 4 stovky diváků a zejména frýdlantský kotel se hodně činil a hnal své hráče dopředu. Ti ani tentokrát fanoušky nezklamali , ale navíc než na bod dnes nedosáhli.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 24.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 21.05.2018 06:00 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Dietrich hattrickem skolil Velké Heraltice


Heraltice sice snížily dvoubrankové vedení, ale Slavkov dalšími dvěma góly svou výhru potvrdil.


Reportáž

Darkovičky otočily skóre


Lazce se sice ujaly vedení, ale Darkovičky dokázaly do přestávky srovnat. Po pauze navíc otočily skóre ve svůj prospěch.


Reportáž

Balarin rozhodl o třech bodech pro Bolatice


Loučky zaskočily Bolatice dvěma údery hned po pauze. Bolaticím se ale podařilo třemi góly skóre zvrátit. 


Celkový počet článků: 5035