18.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

--

Košutka si trochu překvapivě poradila s Horažďovicemi

18. J. Chabr , 41. V. Bartheldy (vl.) , 90. D. Triner - 84. M. Forman
0

Čtvrté Horažďovice přijížděly do Plzně jako papírový favorité. Utkání se však nevyvíjelo podle jejich představ a domácí Košutka tak slaví důležité vítězství!

Bartheldy smolným vlastencem dal Košutce dvoubrankové vedení

První krok za třemi body udělali domácí v 18. minutě, po brance Jakuba Chabrta, který otevřel skóre, 1:0

Dlouhou dobu se před oběma brankami soupeřů nic moc neudálo až přišla na řadu jednačtyřicátá minuta. V té došlo ke smolné vlastní brance horažďovického Václava Bartheldy a domácí se mohli radovat podruhé, 2:0

Dvoubrankovým vedením domácí Košutky se loučili oba soupeři s první půlí. Domácí šli do šaten o poznání šťastnější.

Forman snížil, ale Triner rozhodl o výhře Košutky

"Nuda, nuda. Šeď, šeď," říkala si většina z osmdesátky diváků, která dorazila na místní fotbalový plácek. Až na pár výjimek totiž oba celky nic moc nepředvedly.

Až v 84. minutě dal hostujícím Horažďovicím naději Michael Forman, který pěkně uklidil míč za bezmocného Frémunda a snížil tak na 2:1.

Hosté se tlačili za vyrovnáním, ale devadesátá minuta se jim stala osudnou. David Triner, jenž jsme ho v pátek vyzpovídali, totiž zmařil veškeré snahy o hostující vyrovnání, když zvýšil na konečných 3:1 pro domácí Košutku, pro kterou to bylo příjemně překvapivé vítězství. V prvním vzájemném duelu totiž padla Košutka v Horažďovicích jasně 5:0.