Karlovarský | 1.A třída

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

23.05.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Jiskra Aš nasázela rezervě Březové nevídaných jedenáct fíků, když po půli byl stav už 6:0. Prohlédněte si fotky ze zápasu.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

18.05.2017 13:35

Do konce soutěže už toho moc nezbývá a proto je každé kolo klíčové. I tentokrát nás čeká několik zajímavých duelů, ať už týmů bojujících o titul nebo záchranu. Jako před každým kolem se nejprve podíváme jak to vidí náš tipér. Tím je hráč Trstěnic, který ještě na podzim působil v Dolním Žandově.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Reportáž

Lipová doma nestačila na Novou Roli

Domácí tým nezažívá vydařenou sezónu, propadli na poslední místo a ke všemu se jim zranil brankář. Dalším pokusem k odražení se vzhůru byl zápas s Novou Rolí. Ta si jakožto nováček soutěže vede skvěle a bojuje o první pětku. První poločas nabídl vyrovnanou hru, větší produktivitu ale ukázali hosté. Ve druhé půli se snažili domácí tlačit, hosté pak hodně hrozili z brejků.

Reportáž

Stará Role s problémy přehrála Trstěnice

Domácí chtějí v posledních kolech zaútočit na vedoucí Žlutice, proto nesmějí doma ztrácet. Soupeřem jim byl celek Trstěnic, které přijely pouze v jedenácti lidech. V 52. minutě to vypadalo, že je po zápase. Domácí vedli o čtyři branky, jenže pak hosté zabrali a dokázali se dotáhnout na rozdíl jediného gólu. Vyrovnat už ale bylo nad jejich síly. Po konci utkání neudrželi dva jejich hráči nervy na uzdě a obdrželi červéné karty.

Reportáž

Ani zranění brankáře nezastavilo cestu Žandova za výhrou

Ostrovu, který hraje své domácí zápasy v nedaleké Květnové, se na jaře vcelku daří. V každém zápase, krom utkání v Roli, byl minimálně vyrovnaným soupeřem a svou formu chtěl potvrdit proti Žandovu. Ten ale v posledních kolech chytil druhý dech a získal tak naději na záchranu, která se po podzimní části zdála jen bláhovou ideou. Utkání samotné pak nabídlo vyrovnanou podívanou, ale také zranění.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

10.05.2017 14:23

21. kolo 1.A třídy se již nezadržitzelně blíží a s ním přichází expert tip. Jako expert nám tentokrát posloužil stoper Dolního Žandova.

Reportáž

Hattrick Kubince pomohl Aši zdolat Ostrov

Aš v minulém kole schytala výprask ve Vintířově a tak měla na domácí půdě co napravovat. Hosté pak doma uhráli pouze dva body s Merklínem. Domácí nasměroval za třemi body Kubinec, který se dvakrát trefil hned v úvodu, hosté ale našli odpověď a během osmi minut zápas otočili. Výborný závěr prvního poločasu ale vrátil vedení na stranu domácích a Kubinec mohl slavit hattrick. V šedesáté minutě šla Aš do desíti a zápas tak byl dramatický až do chvíle, kdy Vojík definitivně stvrdil tři body pro domácí.

Reportáž

Žandov eliminoval útok Vintířova a získal dva body

Domácí celek se po vydařeném derby chystal na další těžký zápas. Na provizorní hřiště v Kynžvartě totiž zavítal třetí tým tabulky. Podzimní zápas skončil debaklem Žandova, který dostal ve Vintířově osm gólů. Domácí podali výborný týmový výkon a i trochu se štěstím nedovolili Vintířovu skórovat. Sami však nedokázali vstřelit gól ani ve třetím domácím zápase a zápas tak rozhodly penalty. Ty po dramatickém průběhu ovládli domácí a připsali si důležitý druhý bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

04.05.2017 21:32

Před námi je dvacáté kolo I. A třídy a my vám po delší odmlce opět přinášíme expert tip. Jako experta jsme si vybrali jednoho z trenérů devátého celku tabulky. Tak se pojďme podívat jak to vidí. Budeme rádi, pokud si také zkusíte zatipovat a ukážete tak své znalosti amatérského fotbalu.

Reportáž

Díky heroickému závěru slaví Žandov výhru po patnácti kolech

Pro oba celky měl zápas zvláštní náboj hned z několika důvodů. Jde o derby dvou blízkých vesnic a stejně tak sousedů v tabulce, kteří si to spolu nejspíše rozdají o předposlední místo. V týmu domácích navíc působí syn vedoucího mužstva hostů. Favoritem byla Lipová, která v minulém domácím zápase dokázala zdolat Merklín. Žandov naopak čeká na výhru patnáct kol.

Reportáž

VIDEO, FOTO: Stará Role rozhodla v prvním poločase

Domácí Stará Role, která stále útočí na první místo, přivítala na svém hřišti Habartov. Papírově byli jasným favoritem domácí...

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Stará Role v rámci 18. kola přivítila na svém hřišty béčko Březové, ktérá se momentálně nachází na osmém místě.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

25.04.2017 00:30
Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!