Karlovarský | 1.A třída
2023-2024
-
FC Cheb - Březová B 62-0-38 % 1:4 (0:0) 13.09. 18:00 -
Fr.Lázně - Rychnov 100-0-0 % 5:1 (1:1) 12.08. 10:15 -
Kraslice - Aš 74-13-13 % 2:2 (0:1) 12.08. 10:30 -
Skalná - Hvězda Cheb B 87-0-13 % 3:3 (3:2) 12.08. 14:00 -
Svatava - Pila 87-0-13 % 0:6 (0:2) 12.08. 14:00 -
Žlutice - Sokolov B 62-0-38 % 2:4 (1:1) 12.08. 17:00 -
Loket - Nejdek 87-0-13 % 2:1 (0:0) 13.08. 14:00
-
Fr.Lázně - FC Cheb 83-0-17 % 7:1 (3:1) 19.08. 10:15 -
Aš - Skalná 83-0-17 % 1:1 (0:0) 19.08. 14:00 -
Nejdek - Žlutice 83-0-17 % 3:0 (1:0) 19.08. 14:00 -
Pila - Kraslice 100-0-0 % 1:2 (0:2) 19.08. 17:00 -
Březová B - Loket 33-0-67 % 3:1 (2:0) 20.08. 10:30 -
Hvězda Cheb B - Rychnov 100-0-0 % 5:1 (3:0) 20.08. 17:00 -
Sokolov B - Svatava 86-0-14 % 9:1 (4:0) 20.08. 17:00
-
Kraslice - Sokolov B 0-0-100 % 0:6 (0:4) 26.08. 10:00 -
Rychnov - FC Cheb 83-0-17 % 3:1 (1:1) 26.08. 14:00 -
Skalná - Pila 83-0-17 % 5:1 (3:1) 26.08. 14:00 -
Svatava - Nejdek 17-0-83 % 1:3 (0:1) 26.08. 14:00 -
Žlutice - Březová B 57-0-43 % 2:1 (0:0) 26.08. 17:00 -
Loket - Fr.Lázně 14-14-72 % 0:2 (0:2) 27.08. 14:00 -
Hvězda Cheb B - Aš 57-14-29 % 0:2 (0:2) 27.08. 17:00
-
FC Cheb - Loket 14-14-72 % 1:5 (1:2) 01.09. 18:00 -
Fr.Lázně - Žlutice 87-0-13 % 2:2 (1:1) 02.09. 10:15 -
Aš - Rychnov 75-0-25 % 3:6 (1:3) 02.09. 14:00 -
Nejdek - Kraslice 86-0-14 % 10:2 (4:2) 01.09. 17:30 -
Pila - Hvězda Cheb B 75-0-25 % 6:2 (4:1) 02.09. 17:00 -
Březová B - Svatava 100-0-0 % 7:1 (4:0) 03.09. 10:30 -
Sokolov B - Skalná 87-0-13 % 7:0 (3:0) 03.09. 17:00
-
Kraslice - Březová B 33-0-67 % 0:0 (0:0) 09.09. 10:30 -
Rychnov - Loket 33-0-67 % 2:2 (1:1) 09.09. 14:00 -
Skalná - Nejdek 50-0-50 % 0:1 (0:0) 09.09. 14:00 -
Aš - Pila 83-0-17 % 2:2 (2:1) 09.09. 14:00 -
Svatava - Fr.Lázně 33-0-67 % 0:7 (0:3) 09.09. 14:00 -
Žlutice - FC Cheb 100-0-0 % 1:4 (0:0) 09.09. 17:00 -
Hvězda Cheb B - Sokolov B 0-0-100 % 0:5 (0:3) 10.09. 17:00
-
FC Cheb - Svatava 86-0-14 % 0:1 (0:0) 16.09. 14:00 -
Fr.Lázně - Kraslice 86-0-14 % 6:0 (3:0) 16.09. 10:15 -
Pila - Rychnov 86-0-14 % 4:1 (2:0) 16.09. 10:30 -
Nejdek - Hvězda Cheb B 86-0-14 % 10:0 (4:0) 16.09. 13:30 -
Březová B - Skalná 71-0-29 % 2:3 (0:1) 17.09. 10:30 -
Loket - Žlutice 71-0-29 % 4:0 (2:0) 17.09. 13:30 -
Sokolov B - Aš 100-0-0 % 6:1 (3:0) 17.09. 16:30
-
Kraslice - FC Cheb 67-0-33 % 6:3 (5:0) 23.09. 10:30 -
Skalná - Fr.Lázně 33-0-67 % 0:5 (0:2) 23.09. 13:30 -
Rychnov - Žlutice 33-0-67 % 1:2 (1:1) 23.09. 13:30 -
Aš - Nejdek 33-0-67 % 3:3 (0:0) 23.09. 13:30 -
Svatava - Loket 17-0-83 % 0:2 (0:1) 23.09. 13:30 -
Pila - Sokolov B 17-0-83 % 0:6 (0:3) 23.09. 16:30 -
Hvězda Cheb B - Březová B 17-17-66 % 5:1 (4:0) 24.09. 17:00
-
FC Cheb - Skalná 14-14-72 % 0:4 (0:0) 30.09. 14:00 -
Fr.Lázně - Hvězda Cheb B 100-0-0 % 7:2 (3:1) 30.09. 10:15 -
Nejdek - Pila 86-0-14 % 6:1 (2:1) 30.09. 13:00 -
Žlutice - Svatava 100-0-0 % 1:1 (1:0) 30.09. 16:00 -
Březová B - Aš 71-0-29 % 3:3 (1:1) 01.10. 10:30 -
Loket - Kraslice 100-0-0 % 0:4 (0:1) 01.10. 13:00 -
Sokolov B - Rychnov 86-0-14 % 7:0 (5:0) 01.10. 16:00
-
Kraslice - Žlutice 72-14-14 % 0:2 (0:1) 07.10. 10:30 -
Skalná - Loket 100-0-0 % 6:1 (2:0) 07.10. 13:00 -
Rychnov - Svatava 43-14-43 % 0:3 (0:1) 07.10. 13:00 -
Aš - Fr.Lázně 14-14-72 % 2:9 (2:6) 07.10. 13:00 -
Pila - Březová B 71-0-29 % 2:2 (2:1) 07.10. 16:00 -
Sokolov B - Nejdek 100-0-0 % 3:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Hvězda Cheb B - FC Cheb 86-0-14 % 2:1 (0:0) 08.10. 17:00
-
FC Cheb - Aš 57-0-43 % 7:1 (2:1) 14.10. 14:00 -
Fr.Lázně - Pila 100-0-0 % 5:0 (2:0) 14.10. 10:15 -
Nejdek - Rychnov 100-0-0 % 2:3 (1:1) 14.10. 13:00 -
Svatava - Kraslice 71-0-29 % 2:1 (1:1) 14.10. 13:00 -
Žlutice - Skalná 43-14-43 % 2:2 (1:1) 14.10. 16:00 -
Březová B - Sokolov B 29-0-71 % 1:3 (0:2) 15.10. 10:30 -
Loket - Hvězda Cheb B 57-0-43 % 2:1 (1:0) 15.10. 13:00
-
Skalná - Svatava 83-0-17 % 4:1 (3:0) 21.10. 12:30 -
Rychnov - Kraslice 17-17-66 % 1:2 (1:1) 21.10. 12:30 -
Nejdek - Březová B 83-0-17 % 5:2 (2:0) 21.10. 12:30 -
Aš - Loket 50-17-33 % 1:4 (0:2) 21.10. 12:30 -
Pila - FC Cheb 50-0-50 % 4:1 (2:1) 21.10. 15:30 -
Sokolov B - Fr.Lázně 100-0-0 % 8:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Hvězda Cheb B - Žlutice 50-0-50 % 2:2 (1:1) 22.10. 17:00
-
FC Cheb - Sokolov B 14-0-86 % 1:3 (0:2) 28.10. 14:00 -
Fr.Lázně - Nejdek 86-0-14 % 3:3 (2:1) 28.10. 10:15 -
Kraslice - Skalná 14-0-86 % 1:3 (0:1) 28.10. 10:30 -
Svatava - Hvězda Cheb B 71-29-0 % 5:1 (4:1) 28.10. 11:00 -
Žlutice - Aš 100-0-0 % 11:0 (5:0) 28.10. 14:00 -
Březová B - Rychnov 100-0-0 % 4:1 (1:1) 29.10. 15:00 -
Loket - Pila 71-0-29 % 1:3 (0:1) 29.10. 14:00
-
Rychnov - Skalná 50-0-50 % 0:3 (0:1) 04.11. 11:00 -
FC Cheb - Nejdek 17-0-83 % 4:1 (2:1) 04.11. 11:00 -
Aš - Svatava 67-0-33 % 1:3 (1:1) 04.11. 11:00 -
Pila - Žlutice 33-0-67 % 1:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Březová B - Fr.Lázně 17-0-83 % 1:2 (0:1) 05.11. 10:15 -
Sokolov B - Loket 100-0-0 % 2:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Hvězda Cheb B - Kraslice 67-0-33 % 2:0 (1:0) 05.11. 17:00
-
Fr.Lázně - Loket 87-0-13 % 1:0 (1:0) 23.03. 10:15 -
Nejdek - Svatava 62-13-25 % 7:2 (2:1) 23.03. 12:00 -
Aš - Hvězda Cheb B 62-25-13 % 0:10 (0:7) 23.03. 12:00 -
FC Cheb - Rychnov 71-0-29 % 4:1 (2:1) 22.03. 18:00 -
Pila - Skalná 74-13-13 % 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Březová B - Žlutice 75-0-25 % 0:3 (0:2) 24.03. 10:30 -
Sokolov B - Kraslice 87-0-13 % 7:0 (3:0) 24.03. 15:00
Rozhovory
- Filip Němec: Pan Vízek je legenda a suprovej chlap, trénovat pod ním je paráda
- Jan Kovalčík: Náladu v týmu je dost napjatá
- Lukáš Sládeček: Šance v áčku si nesmírně vážím
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Baník Sokolov B | 14 | 76:7 | 42 |
2 | FC Františkovy Lázně | 14 | 61:20 | 35 |
3 | FK Nejdek | 14 | 55:26 | 26 |
4 | FK Skalná | 14 | 34:26 | 24 |
5 | FK Sokol Žlutice | 14 | 33:25 | 22 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Martin Fojtík | 17 |
2 | Václav Šiman | 16 |
3 | Ondřej Harasiewicz | 14 |
4 | František Nedbalý | 12 |
5 | Tomáš Mikleš | 11 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 62 | 63,3% | 0 |
2 | Karel Chovánek | 59 | 60,8% | 0 |
3 | Daniel Draksl | 59 | 60,2% | 0 |
4 | Venca Likeš | 56 | 57,1% | 0 |
5 | Petr Chovánek | 52 | 53,1% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 16:24 28.3.2024 Tip: výhra domácích Kraslice R. Hruška 16:24 28.3.2024 Tip: výhra domácích Skalná R. Hruška 16:24 28.3.2024 Tip: výhra domácích Rychnov R. Hruška 16:24 28.3.2024 Tip: výhra domácích Svatava R. Hruška 16:24 28.3.2024 Tip: výhra domácích Žlutice