Divize D

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Divize D, 2016-2017

23.04.2017 23:15

Tasovice přehrály Starou Říši. Brod padl v Brumově. Holešov získal důležité body se Žďárem. Bzenec si poradil s Pelhřimovem, který klesl na poslední místo.  Polná porazila o tři branky Slavičín. Břeclav si rozdělila body s Rosicemi. Vrchovina nastřílela pětku Bystřici. Hodonín dal stejnou porci branek Velké Bíteši. Hlasovat můžete do středečného poledne.

Reportáž

Vrchovina nasázela soupeři búra

23.04.2017 23:10 Divize D

Vrchovina rozhodla o vysoké výhře už v prvním poločase. Ve druhém jí jistila ještě jednou brankou.

Reportáž

Hodonín s přehledem vyhrál a zvýšil svůj náskok na čele tabulky

23.04.2017 23:07 Divize D

Hodonín nasázel domácí družině pět branek a s suvěrénně zvítězil a připsal si tři body.

Reportáž

Polná s přehledem vyhrála

23.04.2017 23:05 Divize D

Polná už o poločase vedla o dvě branky. Ve druhém přidala třetí branku a v pohodě dokráčela za třemi body.

Reportáž

Brod na jaře poprvé padl, nad jeho síly byl Brumov

23.04.2017 23:03 Divize D

Klíčová situace utkání přišla na počátku druhé půle, když domácí družina vsítila jediný gól zápasu. Brod tak v postupovém souboji ztratil důležité body.

Reportáž

Tasovice přehrály Starou Říši

23.04.2017 23:00 Divize D

Tasovice po půli vedly o jednu branku Ve druhé přidaly ještě dvě další branky a zvítězily o tři branky.

Reportáž

Bzenec doma nezaváhal a poslal Pelhřimov na dno tabulky

23.04.2017 12:49 Divize D

Bzenec se ujal během zápasu až tříbrankového vedení. Pelhřimov stačil už jen snížit na konečných 3:1.

Reportáž

Břeclav vybojovala bod až v samém závěru

23.04.2017 12:42 Divize D

Rosice šly těsně před přestávkou dovedení vlastní brankou. Břeclavi se podařilo srovnat až v samém závěru a vydřít bod.

Reportáž

Kanonýr Křenek zajistil Holešovu veledůležité tři body

23.04.2017 12:36 Divize D

Poslední Holešov porazil ve veledůležitém souboji Žďár nad Sázavou, kdy o třech bodech rozhodly dvě přesné trefy Křenka. Díky výhře se odpoutal z posledního místa.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Kariéru bych chtěl jednou ukončit v týmu FC Počítky

Divize D
21.04.2017 12:35

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na naše otázky zodpověděl Lukáš Jurnečka ze Žďáru nad Sázavou.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Divize D, 2016-2017

20.04.2017 17:52

Tasovice přivítají Starou Řiši. Do Brumova zavítá Uherský Brod. Holešov změří síly se Žďárem nad Sázavou. Bzenec na svém pažitu se utká s Pelhřimovem. Jak si povede Slavičín v Polné uvidíme o tomto víkendu. Břeclav bude hostitelem Rosic. Vrchovina bude bojovat s Bystřicí. Poslední zápas bude souboj mezi Velkou Bíteši a Hodonínem.

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA - 21.kolo Divize D, 2016-2017

16.04.2017 20:52

Ždár pokořil Bzenec. Hodonín doma ztratil s Tasovicemi. Brod potvrdil úlohu favorita v zápase s Holešovem. Stará Říše si rozdělila body s Brumovem. Slavičín porazil Břeclav. Rosice těsně Vrchovinu. Polná loupila v Pelhřimově. Bystřice otočila skóre s Velkou Bíteši. Hlasujte do středečního poledne.

Reportáž

Hrdinou Polné se stal Válek

16.04.2017 20:42 Divize D

Rozhodující okamžik zápasu přišel v 55. minutě, když se úspěšným střelcem stal hostující Válek.

Reportáž

Slavičín si poradil s Břeclaví

16.04.2017 20:40 Divize D

Slavičín potvrdil, že je výborný v defenzivě, a když navíc vsítil dvě branky, znamenalo to, že si připsal do tabulky tři body.

Reportáž

Soupeři se rozešli smírně

16.04.2017 20:38 Divize D

Vše podstatné se odehrálo v první dějství, když oba soupeři vstřelili jeden gól.

Reportáž

Žďár s přehledem porazil Bzenec

16.04.2017 20:36 Divize D

Po prvním dějství vedla domácí družina o dvě branky. Svou výhru pak jistila třetí brankou ve druhé půli.

Reportáž

Sklenář otočil v poslední sedmiminutovce

15.04.2017 22:43 Divize D

Bíteš se ujala vedení v závěru prvního poločasu. Bystřici ale vyšel finiš, a dvěma góly v závěru zápasu otočila skóre zápasu.