--

Břeclav nadělil Humpolci čtyři branky a pohodlně zvítězila 4:1

11. J. Maršík (vl.) , 20. T. Kovařík , 63. L. Mustafa , 68. T. Kovařík - 35. M. Havel
13

Břeclav si v rámci 19. kola divize D poradila s Humpolcem, který porazila překvapivě snadno 4:1. Domácí tým tak získal velice důležité body do boje o záchranu.

Snový začátek Břeclavi

Domácí tým byl od úvodu zápasu nebezpečný a už v 11. minutě se dostal do vedení. Nutno podotknout, že to bylo za přispěním hostujícího Jiřího Maršíka, jenž si srazil míč nešťastně do vlastní brány - 1:0. O devět minut pozděi navíc hostující brankář Dubec vytahoval znovu míč ze sítě, a to když se za Břeclav gólově prosadil Tomáš Kovařík, jenž tak zvýšil na 2:0.

Humpolec přišel s odpovědí ve 35. minutě, když vstřelil gól Matyáš Havel a snížil tak skóre na rozdíl jedné branky - 2:1. To bylo z první půle vše, Břeclav v polovině zápasu vedla nad Humpolcem 2:1.

Ve druhé půli dávali góly pouze domácí

Ač se zdálo, že by Humpolec mohl s utkáním něco udělat, opak byl pravdou. Už v 63. minutě zvyšoval Luan Mustafa na 3:1, definitní tečku za zápasem pak udělal o pět minut později Tomáš Kovařík, pro kterého šlo o druhý gól v zápase - 4:1. Zbytek utkání si pak hráči Břeclavi v poklidu pohlídali, soupeře z Humpolce tak porazili hladce 4:1.