Divize A

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Divize A, 2016-2017

25.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Divize A, 2016-2017

23.04.2017 22:34

Šlágr kola v Čížové zvládl Motorlet a pomohl Karlovým Varům vrátit se do čela. Dobříš a Rokycany zvládly záchranářské duely, Roudné vykradlo Klatovy. Doubravka, Jankov a Sušice nedokázaly venku vstřelit ani jednu branku. Sestavě kraluje František Dřížďal, kterému se podařilo vsítit hattrick. Kdo další je v nejlepší jedenáctce kola?

Reportáž

23.04.2017 19:13 Divize A

Utkání by spíše slušela remíza, nakonec se ale ze třech bodů mohou radovat fotbalisté Karlových Varů, kteří se tak dotáhli na Čížovou a vrátili se na první místo divizní skupiny A. Zazářil zkušený František Dřížďal, střelec třech buldočích branek.

Reportáž

Admira se rozjela po změně stran a porazila Mariánky

23.04.2017 12:13 Divize A

Mariánské Lázně mohou litovat nevyužitých šancí v prvním poločase, zápas by se zcela jistě odvíjel úplně jiným směrem. Po přestávce totiž domácí třikrát zaúřadovali a rozhodli, že všechny body zůstanou v Kobylisích.

Reportáž

Vypjatý zápas v Klatovech překvapivě zvládlo Roudné

22.04.2017 19:21 Divize A

Svižné utkání odehráli Na Rozvoji fotbalisté Klatov a Roudného. Jihočeši zaskočili papírového favorita a díky gólům Píši a Průchy slaví důležitou výhru. Z lavičky si ji však neužil trenér Otepka, který byl po vyrovnávací brance Klatovských sudím vykázán.

Reportáž

Gól do šatny odstřihl Jankovské od bodového zisku v Plzni

22.04.2017 19:12 Divize A

Počtvrté v historii cestovali jankovští fotbalisté k mistrovskému utkání do Plzně na Doubravku. Tam v minulosti dokázali dvakrát remízovat a jednou odešli poraženi. Se ziskem jednoho bodu by byli spokojeni i tentokrát, ale nepodařilo se. O těsné výhře domácího týmu rozhodla poslední minuta prvního poločasu, kdy po smolné ruce Bürgera proměnil Jan Peterka pokutový kop a zařídil Sencu vítězství.

Reportáž

22.04.2017 19:07 Divize A

Pět gólů ze své sítě musel lovit ostrovský gólman Süttö, dvakrát po střele Patrika Junka. Debakl Západočechů alespoň zmírnili Rašman s Vrbou, což ale radost domácímu musžtvu rozhodně nezkazilo.

Reportáž

Čížová poprvé doma ztratila body, Motorlet se přiblížil čelu tabulky!

22.04.2017 16:19 Divize A

Jediný gól padl ve šlágru kola mezi Čížovou a Motorletem, a to už v páté minutě. Z domácího tábora však nešly pozitivní ohlasy směrem k trojici rozhodčích, kteří měli dle Jihočechů prsty hned v několika sporných situacích.

Reportáž

Přestřelku v Rokycanech zvládli domácí

22.04.2017 16:12 Divize A

Pohledné utkání, ve kterém napadalo celkem pět gólů, nabídli divákům fotbalisté Rokycan a Českého Krumlova. Jihočeši dokázali dvakrát odpovědět na rokycanské vedení, na poslední gól Končala už však nezareagovali.

Reportáž

Festival neproměněných šancí, Aritma se na výhru nad posledním týmem nadřela

22.04.2017 16:02 Divize A

Až do 78. minuty držela sušická defenziva vidinu zisku bodů z vokovické půdy. Pak ale rozhodl jediným gólem Lukáš Hrabák a vystřelil Pražanům povinnou výhru.

Rozhovor

Novopečený tatínek Jan Staněk: Jsem nejšťastnější chlap na světě

Divize A
20.04.2017 19:46

Velikonoční pondělí bylo pro rodinu Staňkovu mnohem radostnější než kdekoliv jinde. Večer se totiž univerzál Karlových Varů stal novopečeným otcem, když se mu narodila dcera Emma. Nejen o čerstvých pocitech a nových povinnostech jsme se bavili s Hráčem 21. kola Divize A.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Divize A, 2016-2017

20.04.2017 11:01

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Motorlet zbrojí na ČFL, v obraně mu pomáhá Martin Klein

18.04.2017 12:50

Už dvě utkání v dresu divizního Motorletu Praha má za sebou zkušený stoper Martin Klein. Bývalý ligový fotbalista čekal od zimy na nabídku některého zahraničního klubu a trénoval v Jinonicích. Ta však nepřišla, a tak se od dubna dohodl v pražském klubu, se kterým chce zabojovat o postup do třetí nejvyšší soutěže.

SESTAVA KOLA - 21.kolo Divize A, 2016-2017

16.04.2017 23:39

Velikonoční kolo Divize A je za námi a je na čase se ohlédnout, jací hráči podali skvělé výkony a táhli své týmy! Dva zástupce v Sestavě kola má Malše Roudné a navzdory prohře na Motorletu také Doubravka. Doplňuje je například brankář, který si prožil premiéru v divizi, stoper očekávající přírůstek do rodiny nebo hrající trenér. Pojďte se podívat nejen na tato jména!

Reportáž

16.04.2017 20:29 Divize A

O prodlouženém velikonočním víkendu se v rámci jedenadvacátého kola divize v jankovské Precis aréně utkali domácí Jankov s Tatranem Sedlčany. Domácí tým byl na soupeře dobře připraven a zaslouženě zvítězil 2:0. O výhře rozhodl tým Ivo Čecha ještě před poločasem, když se střelecky prosadili Tomáš Smékal a Martin Rytíř. Ve druhém poločase si jankovští výsledek hlídali a bez větších potíží dokráčeli ke čtvrté výhře v řadě!

Reportáž

16.04.2017 20:22 Divize A

Skóre zápasu otevřel dobříšský hrající trenér Jiří Rychlík, který se trefil parádně z přímého kopu. Rozhodující momenty duelu pak přišly na začátku druhého poločasu, když se prosadili Junek s Maryškou. Za domácí vzápětí korigoval Vichr, další branky se i přes vyložené šance Sušici vstřelit nepodařilo.

Reportáž

15.04.2017 19:10 Divize A

Dva pokutové kopy v základní hrací době a jako bonus penaltový rozstřel. Zápas v Ostrově zkrátka musel čtyři stovky příchozích diváků bavit! Šťastnější nakonec odcházeli hráči Čížové, kteří berou dva body. Za ně však zaplatili tvrdou daň.

Reportáž

Zklamání v Mariánkách, Klatovy ukradly všechny body

15.04.2017 16:59 Divize A

Vypracované šance na výhru nestačí, své o tom ví v Mariánských Lázních po utkání s Klatovy. Domácí fotbalisté sice měli mnohem více příležitostí ke skórování, v zakončení však zklamali a dovolili Klatovským odvézt si tři body.