Rozhovory s hráči kola Divize A

Rozhovor

Někdy přivádím trenéry do infarktových stavů, směje se květinář Václav Bouzek

 Divize A
23.03.2017 23:34

Svůj styl označil ještě za riskantnější, než má například německý mág Manuel Neuer. Co se Václav Bouzek momentálně snaží zlepšit, v jakém luxusním autě brázdí plzeňské ulice?

Rozhovor

První mistráky jsou vždycky těžké, vrací se k zápasu s Krumlovem David Brabec

 Divize A
17.03.2017 13:04

Pro Doubravku první jarní utkání těžké opravdu bylo, nakonec ale dokázala otočit skóre ve svůj prospěch. Lví podíl na tom měl také autor vítězné branky a Hráč 16. kola Divize A David Brabec. Jak probíhala příprava plzeňského týmu nebo co říká na častá slova chvály od trenéra Jindry?

Rozhovor

Zobnul jsem si dvě lentilky a vydržel skoro celý zápas, popisuje Lukáš Fajtl

 Divize A
27.11.2016 14:31

Do posledního podzimního zápasu jankovský obránce Lukáš Fajtl málem nenastoupil. Nakonec však může být rád, že na hřiště vyběhl. Gólem a asistencí pomohl Jihočechům k první domácí výhře a příjemnější dokopné.

Rozhovor

Co by rád viděl Luboš Soldát pod stromečkem?

 Divize A
18.11.2016 00:10

Před týdnem v hlasování těsně neuspěl, tentokrát už mu ale titul Hráče kola patří! S Lubošem Soldátem z Tatranu Sedlčany například o programu týmu o zimní přestávce. A jak ji stráví on sám?

Rozhovor

Sestru jsem před kluky netajil, jen jsem ji chtěl uchránit, vysvětluje Martin Tušer

 Divize A
14.11.2016 20:17

S roudenským Martinem Tušerem jsme si povídali kromě vítězného utkání také o jeho sestře, kterou dle slov jeho spoluhráčů před kabinou dlouho tajil. Proč? Dozvíte se v rozhovoru! 

(Rozhovor byl vytvořen ještě před utkáním se Sušicí.)

Rozhovor

Gymnasta Pepe Haas

 Divize A
04.11.2016 10:56

I když jako útočník gól (znovu) nevstřelil, stal se Hráčem 12. kola Divize A. Také o střelecké formě, se kterou si zatím zrovna netyká, jsme se bavili s fotbalistou sedlčanského Tatranu Petrem Haasem. A proč mu vlastně nikdo neřekne jinak než Pepe?

Rozhovor

Kdyby nám s Danem Houdkem šlo chytání jako pití piva, byli bychom v nejlepších týmech světa, vtipkuje Jan Turek

 Divize A
28.10.2016 22:21

Když nehraje fotbal, rád si brankář plzeňské Doubravky zajde se svým kamarádem z Tachova na pivo. Co ještě jsme se v zajímavém rozhovoru dozvěděli?

Rozhovor

Chceme konečně vyhrát doma za tři body, má jasný cíl Marek Kroneisl

 Divize A
22.10.2016 00:17

Podruhé v sezóně ovládl hlasování Marek Kroneisl z jihočeského Jankova. Jak si užil prohlídku GENERALI Areny a proč se Jankovským nedaří pokutové kopy? Nejen na tyto otázky naleznete odpovědi v rozhovoru s Hráčem 10. kola Divize A.

Rozhovor

Kluci v kabině se pomalu hádali, kdo poslal víc hlasů, říká Jakub Píša

 Divize A
14.10.2016 11:14

Dalším hráčem, kterého jsme vyzpovídali, je kapitán Malše Roudné Jakub Píša. Nebavili jsme se jen o posledním vítězném zápase s Rokycany, ale také například o tom, jaké to je nosit kapitánskou pásku. Přečtěte si zajímavý rozhovor!

Rozhovor

Už bychom potřebovali více bodovat, ví Marek Kroneisl

 Divize A
08.10.2016 15:02

Se stoperem Jankova jsme si povídali nejen o minulém utkání s Čížovou nebo výkonech divizního nováčka. Dozvíte se například, odkud měl po svém návratu z Rakouska ještě nabídku nebo jak porovnává amatérské soutěže u nás a u našeho jižního souseda.

 

Rozhovor

Lukáš Havel: Mamka je moje největší fanynka

 Divize A
29.09.2016 20:56

Odchovanec Dynama vděčí za výhru v hlasování především své mamince, která aktivně sháněla hlasy pro svého syna. Do Roudného přišel před sezónou a už patří k základním stavebním kamenům Malšanů.

Rozhovor

Alespoň nezbude čas na dobíjení baterek, směje se Tomáš Řehák před sérií zápasů

 Divize A
23.09.2016 20:08

S Hráčem 6. kola Tomášem Řehákem jsme si povídali o zápase s Jankovem a kotlech obou týmů, nadcházejícím anglickém týdnu Sedlčan nebo o jeho "bohémském" životě. Nakoukněte do zajímavého rozhovoru!

Rozhovor

Marian Geňo by si přál více fanoušků na domácích zápasech

 Divize A
16.09.2016 10:39

Podruhé v sezóně ovládl hlasování o Hráče kola karlovarský útočník Marian Geňo. Tentokrát jsme si s ním povídali i na téma diváků v Karlových Varech.

Rozhovor

Především shodit nějaké to nabrané kilo, má jasno navrátilec Tomáš Smékal

 Divize A
09.09.2016 21:42

Po zdravotních trablích se vrátil do sestavy a hned ve svém prvním soutěžním startu zaznamenal jednu trefu do černého. Mimo jiné také Tomáš Smékal pracuje u zásahové služby v Temelíně. Co nám na sebe prozradil?

Rozhovor

Škoda, že nevolíte i tým kola, rozplývá se Marian Geňo

 Divize A
02.09.2016 10:26

S karlovarským kapitánem Marianem Geněm jsme se bavili nejen o minulém zápase s Aritmou, kde se čtyřkrát trefil do černého, ale také například o jeho trenérské budoucnosti. 

Rozhovor

Srdce, zápal a nasazení v Anglii je úplně jiné než tady, vzpomíná Aleš Pavelec

 Divize A
27.08.2016 11:33

Gólman Jankova Aleš Pavelec nastoupil ke svému prvnímu zápasu za nový klub a hned proti němu stálo Roudné, tedy jeho předchozí zaměstnavatel. Jak se mu chytalo?

Rozhovor

Cestovatel Lukáš Voráček

 Divize A
20.08.2016 01:10

Záložník divizního nováčka z jihočeského Jankova se stal Hráčem 1. kola, a tak jsme ho samozřejmě pro vás, naše čtenáře a fanoušky, vyzpovídali. Jaká byla letní příprava Jankova, odkud zná Adama Hlouška nebo Tomáše Pekharta, kde všude po světě se už podíval? 

Rozhovor

Alespoň si sedneme na prdel, nebere si servítky Miroslav Suchan

 Divize A
24.06.2016 10:00

Milevsku se divizi zachránit nepodařilo, přece jen však může slavit dílčí úspěch. Podruhé v krátké době ovládl hlasování o Hráče kola Miroslav Suchan, se kterým jsme řešili nejen sestup do krajského přeboru.

Rozhovor

Martin Jasanský udržel v Roudném divizi

 Divize A
16.06.2016 23:02

Martin Jasanský není nezastavitelný jen na hřišti, ale také v hlasování. Jeho obrovská fanouškovská podpora vyústila už ve čtvrté vítězství v hlasování, a tak vám přinášíme také čtvrtý rozhovor!

Rozhovor

Miroslav Suchan bouchal šampaňské

 Divize A
09.06.2016 22:58

Velká radost, dva tituly Hráče kola (každý z jiné soutěže) během dvou týdnů a v Milevsku teklo šampaňské proudem. S Miroslavem Suchanem nejen o nadcházejícím klíčovém utkání s Roudným a o plánech na léto!

Celkový počet článků: 50