Rozhovory s hráči kola Divize A

Rozhovor

Novopečený tatínek Jan Staněk: Jsem nejšťastnější chlap na světě

 Divize A
20.04.2017 19:46

Velikonoční pondělí bylo pro rodinu Staňkovu mnohem radostnější než kdekoliv jinde. Večer se totiž univerzál Karlových Varů stal novopečeným otcem, když se mu narodila dcera Emma. Nejen o čerstvých pocitech a nových povinnostech jsme se bavili s Hráčem 21. kola Divize A.

Rozhovor

Učitel sebeobrany Dominik Němec chvaty na hřišti nepoužívá

 Divize A
14.04.2017 00:40

Oproti našemu minulému rozhovoru se toho v životě Dominika Němce událo hodně. Změnil povolání, studuje novou školu a učí děti v Praze kung-fu a sebeobranu. To je jen ochutnávka z našeho povídání! Přejeme příjemné počtení.

Rozhovor

Radši si nikde nezpívám, říká David Brabec

 Divize A
30.03.2017 19:14

Druhý titul Hráče kola během třech týdnů putuje stejnému fotbalistovi! Jak bylo Davidovi Brabcovi, když pozoroval záchrannou službu na hřišti? A jaké otázky si na něj připravily jeho fanynky?

Rozhovor

Někdy přivádím trenéry do infarktových stavů, směje se květinář Václav Bouzek

 Divize A
23.03.2017 23:34

Svůj styl označil ještě za riskantnější, než má například německý mág Manuel Neuer. Co se Václav Bouzek momentálně snaží zlepšit, v jakém luxusním autě brázdí plzeňské ulice?

Rozhovor

První mistráky jsou vždycky těžké, vrací se k zápasu s Krumlovem David Brabec

 Divize A
17.03.2017 13:04

Pro Doubravku první jarní utkání těžké opravdu bylo, nakonec ale dokázala otočit skóre ve svůj prospěch. Lví podíl na tom měl také autor vítězné branky a Hráč 16. kola Divize A David Brabec. Jak probíhala příprava plzeňského týmu nebo co říká na častá slova chvály od trenéra Jindry?

Rozhovor

Zobnul jsem si dvě lentilky a vydržel skoro celý zápas, popisuje Lukáš Fajtl

 Divize A
27.11.2016 14:31

Do posledního podzimního zápasu jankovský obránce Lukáš Fajtl málem nenastoupil. Nakonec však může být rád, že na hřiště vyběhl. Gólem a asistencí pomohl Jihočechům k první domácí výhře a příjemnější dokopné.

Rozhovor

Co by rád viděl Luboš Soldát pod stromečkem?

 Divize A
18.11.2016 00:10

Před týdnem v hlasování těsně neuspěl, tentokrát už mu ale titul Hráče kola patří! S Lubošem Soldátem z Tatranu Sedlčany například o programu týmu o zimní přestávce. A jak ji stráví on sám?

Rozhovor

Sestru jsem před kluky netajil, jen jsem ji chtěl uchránit, vysvětluje Martin Tušer

 Divize A
14.11.2016 20:17

S roudenským Martinem Tušerem jsme si povídali kromě vítězného utkání také o jeho sestře, kterou dle slov jeho spoluhráčů před kabinou dlouho tajil. Proč? Dozvíte se v rozhovoru! 

(Rozhovor byl vytvořen ještě před utkáním se Sušicí.)

Rozhovor

Gymnasta Pepe Haas

 Divize A
04.11.2016 10:56

I když jako útočník gól (znovu) nevstřelil, stal se Hráčem 12. kola Divize A. Také o střelecké formě, se kterou si zatím zrovna netyká, jsme se bavili s fotbalistou sedlčanského Tatranu Petrem Haasem. A proč mu vlastně nikdo neřekne jinak než Pepe?

Rozhovor

Kdyby nám s Danem Houdkem šlo chytání jako pití piva, byli bychom v nejlepších týmech světa, vtipkuje Jan Turek

 Divize A
28.10.2016 22:21

Když nehraje fotbal, rád si brankář plzeňské Doubravky zajde se svým kamarádem z Tachova na pivo. Co ještě jsme se v zajímavém rozhovoru dozvěděli?

Rozhovor

Chceme konečně vyhrát doma za tři body, má jasný cíl Marek Kroneisl

 Divize A
22.10.2016 00:17

Podruhé v sezóně ovládl hlasování Marek Kroneisl z jihočeského Jankova. Jak si užil prohlídku GENERALI Areny a proč se Jankovským nedaří pokutové kopy? Nejen na tyto otázky naleznete odpovědi v rozhovoru s Hráčem 10. kola Divize A.

Rozhovor

Kluci v kabině se pomalu hádali, kdo poslal víc hlasů, říká Jakub Píša

 Divize A
14.10.2016 11:14

Dalším hráčem, kterého jsme vyzpovídali, je kapitán Malše Roudné Jakub Píša. Nebavili jsme se jen o posledním vítězném zápase s Rokycany, ale také například o tom, jaké to je nosit kapitánskou pásku. Přečtěte si zajímavý rozhovor!

Rozhovor

Už bychom potřebovali více bodovat, ví Marek Kroneisl

 Divize A
08.10.2016 15:02

Se stoperem Jankova jsme si povídali nejen o minulém utkání s Čížovou nebo výkonech divizního nováčka. Dozvíte se například, odkud měl po svém návratu z Rakouska ještě nabídku nebo jak porovnává amatérské soutěže u nás a u našeho jižního souseda.

 

Rozhovor

Lukáš Havel: Mamka je moje největší fanynka

 Divize A
29.09.2016 20:56

Odchovanec Dynama vděčí za výhru v hlasování především své mamince, která aktivně sháněla hlasy pro svého syna. Do Roudného přišel před sezónou a už patří k základním stavebním kamenům Malšanů.

Rozhovor

Alespoň nezbude čas na dobíjení baterek, směje se Tomáš Řehák před sérií zápasů

 Divize A
23.09.2016 20:08

S Hráčem 6. kola Tomášem Řehákem jsme si povídali o zápase s Jankovem a kotlech obou týmů, nadcházejícím anglickém týdnu Sedlčan nebo o jeho "bohémském" životě. Nakoukněte do zajímavého rozhovoru!

Rozhovor

Marian Geňo by si přál více fanoušků na domácích zápasech

 Divize A
16.09.2016 10:39

Podruhé v sezóně ovládl hlasování o Hráče kola karlovarský útočník Marian Geňo. Tentokrát jsme si s ním povídali i na téma diváků v Karlových Varech.

Rozhovor

Především shodit nějaké to nabrané kilo, má jasno navrátilec Tomáš Smékal

 Divize A
09.09.2016 21:42

Po zdravotních trablích se vrátil do sestavy a hned ve svém prvním soutěžním startu zaznamenal jednu trefu do černého. Mimo jiné také Tomáš Smékal pracuje u zásahové služby v Temelíně. Co nám na sebe prozradil?

Rozhovor

Škoda, že nevolíte i tým kola, rozplývá se Marian Geňo

 Divize A
02.09.2016 10:26

S karlovarským kapitánem Marianem Geněm jsme se bavili nejen o minulém zápase s Aritmou, kde se čtyřkrát trefil do černého, ale také například o jeho trenérské budoucnosti. 

Rozhovor

Srdce, zápal a nasazení v Anglii je úplně jiné než tady, vzpomíná Aleš Pavelec

 Divize A
27.08.2016 11:33

Gólman Jankova Aleš Pavelec nastoupil ke svému prvnímu zápasu za nový klub a hned proti němu stálo Roudné, tedy jeho předchozí zaměstnavatel. Jak se mu chytalo?

Rozhovor

Cestovatel Lukáš Voráček

 Divize A
20.08.2016 01:10

Záložník divizního nováčka z jihočeského Jankova se stal Hráčem 1. kola, a tak jsme ho samozřejmě pro vás, naše čtenáře a fanoušky, vyzpovídali. Jaká byla letní příprava Jankova, odkud zná Adama Hlouška nebo Tomáše Pekharta, kde všude po světě se už podíval? 

Celkový počet článků: 53