Divize A
2023-2024
-
Petřín - Rokycany 88-6-6 % 1:0 (0:0) 05.08. 10:15 -
Mar. Lázně - Aritma 72-22-6 % 0:3 (0:2) 05.08. 10:15 -
Sokolov - Doubravka 78-11-11 % 1:1 (0:0) 05.08. 10:15 -
Hořovice - Tachov 69-5-26 % 2:1 (1:1) 05.08. 17:00 -
Klatovy - Katovice 77-6-17 % 2:2 (0:2) 05.08. 10:30 -
Č. Krumlov - Komárov 78-11-11 % 1:1 (1:1) 05.08. 17:00 -
Domažlice B - Soběslav 47-11-42 % 0:2 (0:0) 06.08. 10:30 -
J. Hradec - Příbram B 52-11-37 % 1:5 (1:3) 06.08. 16:00
-
Aritma - Sokolov 95-0-5 % 2:1 (2:0) 12.08. 10:15 -
Komárov - Petřín 27-9-64 % 1:0 (0:0) 12.08. 10:30 -
Klatovy - Mar. Lázně 72-14-14 % 1:4 (1:1) 12.08. 17:00 -
Katovice - Příbram B 82-9-9 % 0:0 (0:0) 12.08. 17:00 -
Tachov - J. Hradec 95-5-0 % 1:3 (0:1) 12.08. 17:00 -
Doubravka - Č. Krumlov 90-10-0 % 6:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Soběslav - Hořovice 86-5-9 % 2:3 (0:2) 12.08. 17:00 -
Rokycany - Domažlice B 86-5-9 % 2:1 (0:1) 12.08. 10:30
-
Mar. Lázně - Katovice 71-5-24 % 3:0 (2:0) 18.08. 18:00 -
Petřín - Doubravka 36-41-23 % 1:1 (1:1) 19.08. 10:15 -
Domažlice B - Komárov 62-14-24 % 2:1 (0:1) 19.08. 10:30 -
Hořovice - Rokycany 77-9-14 % 1:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Č. Krumlov - Aritma 24-33-43 % 0:2 (0:2) 19.08. 13:30 -
Sokolov - Klatovy 75-15-10 % 3:1 (2:0) 19.08. 10:15 -
Příbram B - Tachov 68-18-14 % 2:1 (1:1) 20.08. 10:00 -
J. Hradec - Soběslav 26-22-52 % 2:0 (1:0) 20.08. 16:00
-
Mar. Lázně - Sokolov 73-16-11 % 2:0 (1:0) 25.08. 18:00 -
Aritma - Petřín 75-15-10 % 1:3 (0:0) 26.08. 10:15 -
Komárov - Hořovice 45-40-15 % 2:0 (2:0) 26.08. 10:30 -
Klatovy - Č. Krumlov 80-15-5 % 6:1 (3:1) 26.08. 17:00 -
Katovice - Tachov 80-10-10 % 3:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Doubravka - Domažlice B 90-5-5 % 3:3 (1:1) 26.08. 17:00 -
Rokycany - J. Hradec 70-15-15 % 3:2 (0:2) 26.08. 17:00 -
Soběslav - Příbram B 75-0-25 % 2:5 (1:3) 26.08. 17:00
-
Petřín - Klatovy 95-0-5 % 1:1 (1:1) 02.09. 10:15 -
Domažlice B - Aritma 38-24-38 % 0:2 (0:0) 02.09. 10:30 -
Hořovice - Doubravka 63-16-21 % 0:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Č. Krumlov - Mar. Lázně 20-10-70 % 1:3 (0:1) 02.09. 17:00 -
Tachov - Soběslav 21-21-58 % 1:3 (0:1) 02.09. 17:00 -
Sokolov - Katovice 70-15-15 % 2:1 (0:0) 02.09. 10:15 -
Příbram B - Rokycany 80-10-10 % 1:2 (1:1) 02.09. 17:00 -
J. Hradec - Komárov 63-21-16 % 3:2 (1:2) 03.09. 16:00
-
Mar. Lázně - Petřín 72-11-17 % 1:1 (0:1) 09.09. 10:15 -
Aritma - Hořovice 94-6-0 % 0:0 (0:0) 09.09. 10:15 -
Komárov - Příbram B 50-28-22 % 2:4 (0:2) 09.09. 10:30 -
Klatovy - Domažlice B 83-11-6 % 1:0 (0:0) 09.09. 15:00 -
Katovice - Soběslav 39-50-11 % 3:2 (1:0) 09.09. 17:00 -
Doubravka - J. Hradec 76-0-24 % 1:3 (1:1) 08.09. 17:30 -
Sokolov - Č. Krumlov 94-0-6 % 6:1 (3:1) 09.09. 10:15 -
Rokycany - Tachov 94-6-0 % 1:0 (0:0) 09.09. 17:00
-
Petřín - Sokolov 74-0-26 % 1:1 (1:0) 16.09. 10:15 -
Domažlice B - Mar. Lázně 16-37-47 % 0:2 (0:1) 16.09. 10:30 -
Hořovice - Klatovy 85-0-15 % 3:1 (2:1) 16.09. 16:30 -
Tachov - Komárov 40-20-40 % 0:0 (0:0) 16.09. 16:30 -
Č. Krumlov - Katovice 40-15-45 % 4:2 (2:1) 16.09. 16:30 -
Soběslav - Rokycany 70-10-20 % 4:0 (0:0) 16.09. 16:30 -
Příbram B - Doubravka 71-10-19 % 0:0 (0:0) 16.09. 16:30 -
J. Hradec - Aritma 70-10-20 % 1:1 (0:1) 17.09. 16:00
-
Mar. Lázně - Hořovice 69-22-9 % 4:1 (1:0) 23.09. 10:15 -
Aritma - Příbram B 70-26-4 % 0:0 (0:0) 23.09. 10:15 -
Komárov - Soběslav 22-22-56 % 2:2 (1:1) 23.09. 10:30 -
Klatovy - J. Hradec 35-17-48 % 2:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Katovice - Rokycany 69-9-22 % 4:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Doubravka - Tachov 100-0-0 % 2:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Sokolov - Domažlice B 91-0-9 % 4:2 (2:1) 23.09. 10:15 -
Č. Krumlov - Petřín 17-22-61 % 1:2 (1:2) 24.09. 15:00
-
Petřín - Katovice 86-7-7 % 4:2 (1:0) 30.09. 10:15 -
Domažlice B - Č. Krumlov 67-13-20 % 3:2 (1:0) 30.09. 10:30 -
Hořovice - Sokolov 60-20-20 % 0:5 (0:2) 30.09. 16:00 -
Příbram B - Klatovy 74-13-13 % 4:1 (1:0) 30.09. 16:00 -
Tachov - Aritma 13-20-67 % 1:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
Soběslav - Doubravka 74-13-13 % 2:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
Rokycany - Komárov 93-0-7 % 2:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
J. Hradec - Mar. Lázně 20-7-73 % 2:2 (1:0) 01.10. 16:00
-
Mar. Lázně - Příbram B 73-16-11 % 3:1 (1:1) 07.10. 10:15 -
Aritma - Soběslav 83-6-11 % 5:0 (1:0) 07.10. 10:15 -
Petřín - Domažlice B 88-6-6 % 6:1 (3:1) 07.10. 10:15 -
Katovice - Komárov 84-11-5 % 1:2 (0:2) 07.10. 16:00 -
Klatovy - Tachov 95-5-0 % 0:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Č. Krumlov - Hořovice 39-6-55 % 0:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Doubravka - Rokycany 77-17-6 % 0:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Sokolov - J. Hradec 73-11-16 % 4:0 (3:0) 07.10. 10:15
-
Domažlice B - Katovice 81-0-19 % 4:2 (2:1) 14.10. 10:30 -
Komárov - Doubravka 66-27-7 % 2:0 (1:0) 14.10. 10:30 -
Hořovice - Petřín 13-27-60 % 2:4 (0:2) 14.10. 16:00 -
Příbram B - Sokolov 41-24-35 % 1:1 (1:0) 14.10. 16:00 -
Tachov - Mar. Lázně 6-0-94 % 0:4 (0:1) 15.10. 14:00 -
Soběslav - Klatovy 100-0-0 % 5:1 (2:0) 14.10. 16:00 -
Rokycany - Aritma 31-13-56 % 0:2 (0:0) 14.10. 16:00 -
J. Hradec - Č. Krumlov 100-0-0 % 2:1 (1:1) 15.10. 16:00
-
Mar. Lázně - Soběslav 63-11-26 % 3:0 (2:0) 21.10. 13:30 -
Aritma - Komárov 95-0-5 % 0:0 (0:0) 21.10. 10:15 -
Petřín - J. Hradec 89-11-0 % 4:2 (1:1) 21.10. 10:15 -
Katovice - Doubravka 63-11-26 % 2:1 (1:0) 21.10. 15:30 -
Klatovy - Rokycany 63-11-26 % 2:2 (1:2) 21.10. 15:30 -
Č. Krumlov - Příbram B 26-16-58 % 3:3 (1:2) 21.10. 15:30 -
Sokolov - Tachov 100-0-0 % 0:0 (0:0) 21.10. 10:15 -
Domažlice B - Hořovice 65-10-25 % 1:1 (0:0) 22.10. 10:30
-
Příbram B - Petřín 24-18-58 % 0:3 (0:1) 29.10. 10:00 -
Komárov - Klatovy 87-13-0 % 3:1 (2:0) 28.10. 10:30 -
Hořovice - Katovice 88-6-6 % 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Tachov - Č. Krumlov 76-6-18 % 4:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Soběslav - Sokolov 59-6-35 % 2:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Rokycany - Mar. Lázně 6-6-88 % 0:3 (0:1) 28.10. 14:30 -
Doubravka - Aritma 18-29-53 % 2:2 (0:1) 28.10. 14:30 -
J. Hradec - Domažlice B 76-6-18 % 4:1 (2:1) 29.10. 14:30
-
Mar. Lázně - Komárov 95-0-5 % 1:2 (0:1) 04.11. 10:15 -
Petřín - Tachov 100-0-0 % 3:0 (2:0) 17.11. 13:30 -
Hořovice - J. Hradec 57-32-11 % 1:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Katovice - Aritma 16-16-68 % 1:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Č. Krumlov - Soběslav 16-11-73 % 0:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Klatovy - Doubravka 68-16-16 % 2:2 (0:0) 04.11. 14:00 -
Sokolov - Rokycany 100-0-0 % 5:0 (2:0) 04.11. 10:15 -
Domažlice B - Příbram B 58-16-26 % 4:0 (2:0) 05.11. 10:30
-
Příbram B - Hořovice 27-27-46 % 0:4 (0:2) 12.11. 10:00 -
Aritma - Klatovy 100-0-0 % 4:2 (3:0) 11.11. 10:15 -
Komárov - Sokolov 47-0-53 % 2:3 (1:2) 11.11. 10:30 -
Tachov - Domažlice B 27-27-46 % 3:2 (0:1) 11.11. 14:00 -
Rokycany - Č. Krumlov 87-13-0 % 0:2 (0:1) 11.11. 14:00 -
Soběslav - Petřín 60-0-40 % 1:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
Doubravka - Mar. Lázně 13-7-80 % 1:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
J. Hradec - Katovice 74-13-13 % 1:4 (1:2) 11.11. 14:00
-
Hořovice - Soběslav 53-33-14 % 1:2 (0:1) 09.03. 14:30 -
Domažlice B - Rokycany 62-14-24 % 1:0 (0:0) 10.03. 10:30 -
Příbram B - Katovice 71-24-5 % 0:0 (0:0) 09.03. 14:30 -
J. Hradec - Tachov 86-0-14 % 3:2 (1:0) 10.03. 14:30 -
Č. Krumlov - Doubravka 43-19-38 % 1:2 (0:1) 09.03. 10:15 -
Petřín - Komárov 95-0-5 % 1:0 (1:0) 09.03. 10:15 -
Mar. Lázně - Klatovy 72-14-14 % 1:1 (0:1) 09.03. 10:15 -
Sokolov - Aritma 57-38-5 % 3:3 (2:0) 09.03. 10:15
-
Soběslav - J. Hradec 68-21-11 % 0:0 (0:0) 16.03. 15:00 -
Rokycany - Hořovice 42-21-37 % 4:1 (1:1) 16.03. 15:00 -
Doubravka - Petřín 32-32-36 % 2:2 (0:0) 16.03. 15:00 -
Aritma - Č. Krumlov 94-0-6 % 0:0 (0:0) 16.03. 10:15 -
Klatovy - Sokolov 16-16-68 % 1:3 (1:1) 16.03. 15:00 -
Tachov - Příbram B 37-21-42 % 0:0 (0:0) 16.03. 15:00 -
Komárov - Domažlice B 72-0-28 % 3:1 (3:0) 16.03. 10:30 -
Katovice - Mar. Lázně 53-21-26 % 1:0 (0:0) 16.03. 15:00
-
Tachov - Katovice 0-100-0 % 23.03. 15:00 -
Č. Krumlov - Klatovy 100-0-0 % 23.03. 10:15 -
Příbram B - Soběslav 0-100-0 % 23.03. 15:00 -
Hořovice - Komárov 100-0-0 % 23.03. 15:00 -
Domažlice B - Doubravka 100-0-0 % 24.03. 10:30 -
J. Hradec - Rokycany 100-0-0 % 24.03. 15:00 -
Petřín - Aritma 100-0-0 % 23.03. 10:15 -
Sokolov - Mar. Lázně 0-100-0 % 23.03. 10:15
-
Mar. Lázně - Č. Krumlov -:- (-:-) 29.03. 14:00 -
Doubravka - Hořovice -:- (-:-) 30.03. 16:30 -
Rokycany - Příbram B -:- (-:-) 30.03. 16:30 -
Soběslav - Tachov -:- (-:-) 30.03. 16:30 -
Katovice - Sokolov -:- (-:-) 30.03. 16:30 -
Klatovy - Petřín -:- (-:-) 29.03. 16:30 -
Aritma - Domažlice B -:- (-:-) 30.03. 10:15 -
Komárov - J. Hradec -:- (-:-) 30.03. 10:30
-
Tachov - Rokycany -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Č. Krumlov - Sokolov -:- (-:-) 06.04. 10:15 -
Domažlice B - Klatovy -:- (-:-) 07.04. 10:30 -
Hořovice - Aritma -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Příbram B - Komárov -:- (-:-) 07.04. 10:00 -
Soběslav - Katovice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
J. Hradec - Doubravka -:- (-:-) 06.04. 16:00 -
Petřín - Mar. Lázně -:- (-:-) 06.04. 10:15
-
Doubravka - Příbram B -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Mar. Lázně - Domažlice B -:- (-:-) 13.04. 10:15 -
Rokycany - Soběslav -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Sokolov - Petřín -:- (-:-) 13.04. 10:15 -
Katovice - Č. Krumlov -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Aritma - J. Hradec -:- (-:-) 13.04. 10:15 -
Klatovy - Hořovice -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Komárov - Tachov -:- (-:-) 13.04. 10:30
-
Tachov - Doubravka -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Domažlice B - Sokolov -:- (-:-) 21.04. 10:30 -
Příbram B - Aritma -:- (-:-) 21.04. 10:00 -
Hořovice - Mar. Lázně -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Rokycany - Katovice -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Soběslav - Komárov -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
J. Hradec - Klatovy -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Petřín - Č. Krumlov -:- (-:-) 20.04. 10:15
-
Mar. Lázně - J. Hradec -:- (-:-) 27.04. 10:15 -
Doubravka - Soběslav -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Sokolov - Hořovice -:- (-:-) 27.04. 10:15 -
Katovice - Petřín -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Komárov - Rokycany -:- (-:-) 27.04. 10:30 -
Klatovy - Příbram B -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Aritma - Tachov -:- (-:-) 27.04. 10:15 -
Č. Krumlov - Domažlice B -:- (-:-) 27.04. 10:15
-
Komárov - Katovice -:- (-:-) 04.05. 10:30 -
Tachov - Klatovy -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Domažlice B - Petřín -:- (-:-) 05.05. 10:30 -
Příbram B - Mar. Lázně -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Hořovice - Č. Krumlov -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
J. Hradec - Sokolov -:- (-:-) 04.05. 10:30 -
Soběslav - Aritma -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Rokycany - Doubravka -:- (-:-) 04.05. 17:00
-
Doubravka - Komárov -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Mar. Lázně - Tachov -:- (-:-) 11.05. 10:15 -
Petřín - Hořovice -:- (-:-) 11.05. 10:15 -
Sokolov - Příbram B -:- (-:-) 11.05. 10:15 -
Katovice - Domažlice B -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Č. Krumlov - J. Hradec -:- (-:-) 11.05. 10:15 -
Aritma - Rokycany -:- (-:-) 11.05. 10:15 -
Klatovy - Soběslav -:- (-:-) 11.05. 17:00
-
Tachov - Sokolov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Komárov - Aritma -:- (-:-) 18.05. 10:30 -
J. Hradec - Petřín -:- (-:-) 19.05. 16:00 -
Hořovice - Domažlice B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Příbram B - Č. Krumlov -:- (-:-) 19.05. 11:00 -
Doubravka - Katovice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Rokycany - Klatovy -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Soběslav - Mar. Lázně -:- (-:-) 18.05. 17:00
-
Mar. Lázně - Rokycany -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Petřín - Příbram B -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Sokolov - Soběslav -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Domažlice B - J. Hradec -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Katovice - Hořovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Klatovy - Komárov -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Aritma - Doubravka -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Č. Krumlov - Tachov -:- (-:-) 25.05. 10:15
-
Aritma - Katovice -:- (-:-) 01.06. 10:15 -
Komárov - Mar. Lázně -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
Tachov - Petřín -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Příbram B - Domažlice B -:- (-:-) 01.06. 10:00 -
J. Hradec - Hořovice -:- (-:-) 02.06. 16:00 -
Doubravka - Klatovy -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Soběslav - Č. Krumlov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Rokycany - Sokolov -:- (-:-) 01.06. 17:00
-
Mar. Lázně - Doubravka -:- (-:-) 08.06. 10:15 -
Petřín - Soběslav -:- (-:-) 07.06. 18:00 -
Sokolov - Komárov -:- (-:-) 08.06. 10:15 -
Katovice - J. Hradec -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Domažlice B - Tachov -:- (-:-) 09.06. 10:30 -
Hořovice - Příbram B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Klatovy - Aritma -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Č. Krumlov - Rokycany -:- (-:-) 08.06. 10:15
-
Aritma - Mar. Lázně -:- (-:-) 15.06. 10:15 -
Tachov - Hořovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Komárov - Č. Krumlov -:- (-:-) 15.06. 10:30 -
Katovice - Klatovy -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Příbram B - J. Hradec -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Doubravka - Sokolov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Rokycany - Petřín -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Soběslav - Domažlice B -:- (-:-) 15.06. 17:00
Rozhovory
- Brabec: Dřív jsem si něco vyslechl, teď jsem ale za fanoušky rád
- Nejsme parta, jsme spíše taková petřínská rodina, říká Klich
- Ondřej Lang: Prvních 14 dní příprav bylo peklo, věřím ale v dobrou sezónu
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Petřín Plzeň | 17 | 38:17 | 36 |
2 | FC Viktoria Mariánské Lázně | 17 | 37:15 | 34 |
3 | FK Baník Sokolov | 17 | 44:20 | 33 |
4 | SK Aritma Praha | 17 | 30:14 | 32 |
5 | SK Hořovice | 17 | 23:26 | 27 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Dominik Kubinec | 12 |
2 | Filip Votava | 12 |
3 | Filip Vaněk | 11 |
4 | Jan Vítovec | 9 |
5 | Antonín Presl | 8 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Karel Chovánek | 74 | 54,4% | 0 |
2 | jaroslav rychal | 73 | 53,7% | 0 |
3 | Michal Franc | 71 | 52,2% | 0 |
4 | Daniel Kořenek | 71 | 52,2% | 0 |
5 | Jindřich Landa | 67 | 52,8% | 0 |
Nejnovější události
J. Bělunek 4:04 19.3.2024 Tip: remíza Tachov - Katovice J. Bělunek 4:04 19.3.2024 Tip: výhra domácích Č. Krumlov J. Bělunek 4:04 19.3.2024 Tip: remíza Příbram - Soběslav J. Bělunek 4:04 19.3.2024 Tip: výhra domácích Hořovice J. Bělunek 4:04 19.3.2024 Tip: výhra domácích Domažlice