Jihočeský | Krajský přebor

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 27.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

23.05.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

22.05.2017 16:32

Je za námi 26. kolo Krajského přeboru a s ním tradiční sestava kola.

Reportáž

Hráči Milevska tahali po celý zápas s Rudolfovem za kratší konec, ale utkání nakonec dospělo k vysoké remíze 3:3.

Reportáž

Průcha posunul dvěma góly Třeboň blíže záchraně

Domácí Třeboň si poradila s Olešníkem, který si na jaře připsal teprve druhou porážku. Hosté zklamali v koncovce a naopak domácím obě branky doslova darovali.

Reportáž

Hráči Oseka znovu překvapili na půdě favorita. Po Soběslavi dokázali obrat o body i třetí Katovice a to se posledních třicet minut museli obejít bez vyloučeného Krejčího. Podrobnosti připravujeme.

Reportáž

Boháč zachránil v zápase s Hlubokou Soběslavi bod, jeho gól rozvířil emoce v celém areálu

Hluboká potvrdila, že na Soběslav jako jediná v této sezoně umí a málem ji podruhé obrala o všechny body. Proti byl dvě minuty před koncem kapitán domácích Boháč, který vyrovnal na konečných 2:2. Za hosty se dokázal vykartovat v rozmezí dvou minut Tomáš Adam, který dostal obě žluté za řečnění s hlavním rozhodčím.

Reportáž

Protivín rozhodl o třech bodech během první půle

Hráči Protivína si připsali na domácím hřišti druhou výhru vřadě. O vítězství nad mladíky z Písku rozhodli do poločasové přestávky, když se k trefě Sládka přidali i bratři Vorlové. Hosté stačili ve druhém poločase snížit zásluhou Zušťáka.

Reportáž

Planá přišla o druhou výhru za sebou osm minut před koncem

Planá byla kousek od druhé výhry vřadě, která by ji posunula na předposlední příčku, ale osm minut před koncem rozhodl o dělbě bodů hostující Jindra. Planou tak museli nakonec mrzet neproměněné šance z prvního poločasu, včetně pokutového kopu Trčky.

Reportáž

Čimelice nadělily Ševětínu půl tucet branek

Domácí hráči si s chutí zastříleli do sítě předposledního týmu tabulky ze Ševětína. Ziskem tří bodů tak dál mohou bojovat o umístění mezi třemi nejlepšími týmy kraje.

Rozhovor

Záchranu ještě jistou nemáme, ale jsme na nejlepší cestě, říká Muž kola Michael Studnička

Jihočeský 20.05.2017 13:19

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal obránce FK Olešník Michael Studnička.

Reportáž

Jindřichův Hradec nadělil Želči nejvyšší porážku sezony

Domácí hráči vykročili za ziskem tří bodů už v 1. minutě zápasu, kdy se trefil Kučera. Ve druhém poločase pak lovil brankář hostí Hovorka míč ze své sítě celkem třikrát a hosté odjeli s nejvyšší porážkou sezony 4:0.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

19.05.2017 21:16

26. kolo Krajského přeboru tipuje obránce Hluboké Tomáš Antoš.

Rozhovor

Muž kola Lukáš Dudek přežil období zranění i maturitu přítelkyně. Teď se může těšit na teplé večeře a trochu té erotiky

Jihočeský 19.05.2017 20:14

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal útočník FK Olešník Lukáš Dudek, který prožil vydařený comeback do základní sestavy. Pokud si chcete přečíst i starší, zajímavý rozhovor s Lukášem, najdete ho ZDE.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

SESTAVA KOLA - 25.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

15.05.2017 06:36

Ani po 25. kole nemůže chybět tradiční sestava kola. Pokud v ní najdete svého favorita nezapomeňte mu poslat hlas do středečního poledne.

Reportáž

Hluboká si doma připsala další jarní vítězství

I v pátém jarním vystoupení před domácím publikem Hluboká zvítězila a připsala si tři body. V zápase skromném na šance si připsala zaslouženou výhru 2:0.

Reportáž

Domácí nastoupili v oslabené sestavě a Milevsko toho patřičně využilo. Vítězství 0:3 řídil dvěma přesnými zásahy Petr Dvořák.