Jihočeský | Krajský přebor

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Článek

Jaké bude složení krajských soutěží na jihu Čech? Došlo k rozházení týmů v I.A třídách

22.06.2017 09:59

INFORMUJEME JAKO PRVNÍ! Jaké bude složení Krajského přeboru, I.A tříd a I.B tříd v Jihočeském kraji?

Rozhovor

Jediná možnost, že se vrátím na trávník, je v dresu Arsenalu, říká Muž kola Libor Blažečka

Jihočeský 22.06.2017 07:42

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 30. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Libor Blažečka z Oseka, který se ve svém posledním zápase podílel jednou brankou na vítězství proti Želči.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 30.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

19.06.2017 08:40

Je před námi poslední hlasování o Muže kola a tedy závěrečná sestava kola. Nezapomeňte hlasovat do středy do 12:00.

Reportáž

Ševětín se rozloučil s Krajským přeborem dalším půltuctem

Hosté ze Ševětína završili závěrečnou mizérii desátou porážkou za sebou. Milevsko si zahrálo proti sestupujícímu s chutí a hosty vyprovodilo jasným výsledkem 6:0.

Reportáž

Osek si doma vyšlápl na druhou Želeč

Osek předvedl proti druhé Želči velmi dobrý výkon a překvapil druhý tým tabulky. Ve výsledku z toho bylo vítězství 2:1 a domácí tak zakončili sezonu dvěmi výhrami za sebou.

Reportáž

Rudolfov doma zaslouženě porazil soupeře z Olešníka

Před domácími diváky se rozloučili hráči Rudolfova vítězstvím nad Olešníkem. Ten byl v prvním poločase prakticky neškodný a jen díky brankáři Studničkovi, prohrával o půli jen o jednu branku.

Reportáž

Uher s Požárkem rozhodli o výhře svého týmu

Katovice rozhodly zápas s Hlubokou v rozmezí tří minut v prvním poločase. O jediné dvě branky zápasu se postarali oba útočníci Uher s Požárkem.

Reportáž

Soběslav dosáhla na metu sedmdesáti bodů!

Soběslavští se rozloučili s mistrovskou sezonou vítězně. Proti Dačicím jim k úspěchu stačila jediná branka, o kterou se postaral nejlepší střelec soutěže Martin Dvořák, který dosáhl mety 25 branek!

Reportáž

Čimelice dominovaly i v oslabení a Planou poslaly domů s bůrem

Domácí hráči se rozloučili vítězně se sezonou. Jasnou výhru 5:0 nad Planou zvládli i přesto, že hráli více jak dvě třetiny zápasu v oslabení.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 30.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

16.06.2017 09:44

Závěrečné kolo Krajského přeboru tipuje nejlepší střelec soutěže Martin Dvořák ze Soběslavi. Tak uvidíme, jestli střeleckou mušku přenese i do svých víkendových tipů.

Rozhovor

Mužem kola se stal Sebastian Hosnedl, který rozhodl vítěznou trefou zápas v Olešníku

Jihočeský 15.06.2017 17:54

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 29. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Sebastin Hosnedl z Oseka, který vyhrál podruhé v jarní části.

Reportáž

Jindřichův Hradec zakončil sezónu další výhrou

Závěr sezony vyšel domácím hráčům od Vajgaru nadmíru. V posledních pěti zápasech získali plný počet bodů a se sezonou se rozloučili vítězstvím 2:0 nad Protivínem.

Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

V Krajském přeboru končí Písek B a Planá nad Lužnicí! Situace s postupy a sestupy v jihočeských soutěžích je před posledním kolem pořádně zamotaná

14.06.2017 09:47

Víme a informujeme vás jako první - Krajský přebor a všechny jihočeské soutěže se blíží do finiše a o víkendu nás čekají poslední zápasy sezony 2016/2017. A bude v nich o co hrát! V článku se dočtete o nejaktuálnějších událostech, které vám pomohou se zorientovat v postupových a sestupových tajenkách.

Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

SESTAVA KOLA - 29.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

12.06.2017 17:29

Je za námi předposlední kolo Krajského přeboru a po něm nemůže chybět sestava kola. Pro své favority hlasujte do středečního poledne.