EXPERT TIP - 3.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2017-2018

22.08.2017 00:30
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2017-2018

21.08.2017 07:55

Za námi je 2. kolo Krajského přeboru, kde si 100% bilanci drží týmy Želče a Milevska. V sestavě kola nezapomeňte hlasovat pro svého favorita do středečních 12 hodin!

Reportáž

Mladíci z Táborska B nestačili na zkušené Milevsko

Vzduchotechnici z Milevska zvítězili i ve druhém zápase letošní sezony, když o své výhře 1:3, rozhodli na hřišti Táborska v závěru prvního poločasu.

Reportáž

Nová Včelnice bere první krajský bod po bezbrankové remíze s Rudolfovem

Nováček z Nové Včelnice dál čeká na svého premiérového střelce v Krajském přeboru. Nicméně tentokrát je střelecká indispozice mrzet nemusela, protože Rudolfov je na tom se zakončením zatím podobně. Oba týmy se tak rozešly nerozhodně 0:0.

Reportáž

Hegenbartova branka rozhodla o vítězství Čimelic

Katovice jsou i po druhém zápase nové sezony bez bodu a dokonce bez vstřelené branky. Po prohře v Olešníku museli svěřenci trenéra Malého skousnout další porážku, tentokrát na domácím hřišti od Čimelic. Jedinou branku zápasu vstřelil už v prvním poločase Hegenbart. Závěrečných deset minut dohrávali domácí o deseti, když se prošel po jednom z hostujících hráčů domácí Blatský.

Reportáž

Dražice nenavázaly na tři body z Hradce. Všechny body si odvezla Třeboň

Hráči Dražic minulé kolo přepvapili celý Jihočeský kraj, když obrali o všechny Jindřichův Hradec. Další souboj z mužstvem z Jindřichohradecka však pro ně neměl šťastný konec. Jediným střelcem zápasu se stal třeboňský Divoký a tak body brali hosté.

Reportáž

Dačice otočily zápas ve svůj prospěch během dvou minut

Domácí hráči potvrdili, že na domácím hřišti se jim daří a zlepšenou hrou ve druhém poločase otočili nepříznivý vývoj zápasu. Hosté se budou muset příští kolo obejít bez vyloučeného Cardy, který uviděl červenou kartu po skončení utkání.

Reportáž

Protivín si doma v pohodě poradil s nováčkem ze Sezimáku

Vstup do vyšší soutěže zatím vůbec nevychází Sokolu Sezimovo Ústí. Po vysoké domácí porážce v derby s Táborskem B (2:6), si připsal nováček soutěže další vysokou prohru na hřišti Protivína, tentokrát 4:0.

Reportáž

Olešník se doma s Hradcem o body rozdělil

Ve druhém domácím zápase si Olešník připsal remízu s Jindřichovým Hradcem. Optická převaha Hradce k vážnějším šancím nevedla a tak šli po hodině hry do vedení domácí po přímém kopu Dudka. Za osm minut však odpověděl přesnou hlavičkou Kučera a zápas dospěl k remíze 1:1.

Reportáž

Domácí hráči si připsali plný bodový zisk i ve druhém zápase nové sezony. Po brankách Novotného a střídajícího Bosnyaka se mohli svěřenci trenéra Lukáče radoval z vítězství 2:0. Hluboká dohrávala zbylou půlhodinu bez vyloučeného Nitrianského, který uviděl červenou kartu poté, co hodil míč po hlavním rozhodčím Hanesovi.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2017-2018

18.08.2017 09:21

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Tento víkend je naším expertem útočník FK Olešník Miroslav Tressl.

Článek

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

17.08.2017 17:25

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2017-2018

14.08.2017 20:10

Je za námi 1. kolo Krajského přeboru a nebyla nouze o překvapivé výsledky. Ten nejpřekvapivější se zrodil v Jindřichově Hradce, odkud si všechny body odvezl staronováček z Dražic. Zastoupení v sestavě kola má autor vítězné trefy Marián Horka. V sestavě jsou pak zástupci celkem deseti týmů.

Článek

Posílejte fotky a informace ze zápasů, hodnoťte jednotlivá utkání!

14.08.2017 18:01

Jdeš se podívat na fotbal? Nafotit pár snímků pro svoje fotbalové kamarády a oblíbence? Nebo dokonce o víkendu pravidelně objíždíš zápasy v okolí či máš trochu lepší foťák a chceš ho někde vyzkoušet? Tak zpozorni, protože na tři kliknutí můžeš všechny podobné informace jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! Minimálně tím pomůžeš svému oblíbenému týmu, aby byl pořádně vidět.

Článek

Hlasování v TEAMSTORE sestavách roku skončilo, známe jedenáct finalistů!

14.08.2017 10:34

Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

Reportáž

Milevsko vstoupilo do soutěže vítězně zásluhou Petra

Vzduchotechnici si připsali v 1. kole tři body po výhře 2:1 nad Dačicemi. O obě branky domácích se postarala posila do zadních řad Martin Petr, který přešel do Milevska ze Želče.

Reportáž

Derby v Sezimáku bylo gólové, padlo osm branek z toho šest do domácí sítě

Poslední nováček Krajského přeboru ze Sezimova Ústí přivítal v derby dalšího novice v kraji Táborsko B. Zápas rozhodli hosté po hodině hry třemi góly v rozmezí devíti minut. Sokol nakonec padl vysoko 2:6, čtyřikrát se prosadil hostující kapitán Marek Novák.

Reportáž

Osek potvrdil na úvod soutěže, že body se z jeho hřiště opět jen tak vozit nebudou. S prázdnou odjel nováček z Nové Včelnice. Ten navíc dohrával zápas v devíti, když nejprve za dvě žluté karty po protestech zamířil pod sprchy Pacholík a o chvilku později se po vzájemné potyčce poroučeli ze hřiště domácí Hosnedl a hostující Jaroš.

Reportáž

Želeč si připsala vysokou výhru na hřišti Rudolfova

Druhý tým loňské sezony mužstvo Želče si odvezlo na úvod sezony tři body ze hřiště Rudolfova. Domácí hráči museli skousnout od soupeře další vysokou porážku, po jarním debaklu 0:5 si Želeč odvezla z Perštátu tři body za výhru 4:0!