HISENSE SESTAVA KOLA - 18.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024

Datum kola: 16.03.2024

0

Tolik útočníků jsme tu asi ještě neměli. Nejraději bychom zvolili formaci 2-1-7. To ale nelze, takže se omlouváme všem hráčům mimo post a věříme, že vás to neodradí od toho, aby se právě váš oblíbenec stal hráčem 2. jarního kola.

BRANKÁŘ:

Vladimír Bešta (Smíchov) - Podržel svůj tým v několika důleýžitých momentech a SMíchov nakonec zvítězil 2:1.

OBRANA:

Patrik Smetana (Dobřany) - Otevřel skóre dobře zahraným přímým kopem, působil jistě a jeho výkon velmi pomohl Dobrřanům, ke třem bodům.

Jakub Pekárek (Křimice) - Poprvé hrál v křimickém dresu na pozici stopera a ostudu neudělal. Křimice zvítězily v Lubech 3:1.

Ondřej Míčka (Sušice) - Hroťák, ale takových jako je on je v této sestvě plno, takže ho musíme umístit do obrany. Sušici pomohl gólem - svým tradičním nártem z přímého kopu. Sušice vyhrála s Chlumčany 2:0.

ZÁLOHA:

Jakub Marek (Smíchov) - Smíchov zvítězil 2:1 a Jakub se postaral o obě branky svého týmu.

Emmanuel Tolno a Tomáš Pitipáč (Staňkov) - Staňkov poprvé od konce září zvítězil. Doma s Kralovicemi po dvou gólech k tomu přispěli Tomáš Pitipáč a nová posila Emmanuel Tolno.

Milan Lucák (Koloveč) - Vstřelil hattrick, na nějaký gól také přihrál. Podílel se tak měrou vrchovatou na demolici Slovanu...

ÚTOK:

David Tumpach (Koloveč) - ..., na které se podobným počinem podílel také David Tumpach. Ten nastoupil do druhé poločasu, ve kterém domácí vstřelili 7 gólů - on sám 3.

Michal Pelnář (Bolevec) - Kononýr Bolevce srazil favorita na kolena dvěma gólyv prvním poločase a Bolevec halvně díky němu porazil Horšovský Týn překvapivě ale zaslouženě 4:0.

Tobiáš Froněk (Žákava) - Žákavský útočník pomohl týmu gólem, makal pro mančaft a přispěl tak ke třem bodům.

Hlasovat pro hráče můžete od 19.03.2024 07:16 do 20.03.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)