Miroslav Sváček - Chtěl bych si s Jakartovicemi 1. B třídu

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji k výhře o hráče kola. Jaké máte pocity?
Pocity jsou dobré, protože jsem zahrál dobře a navíc jsme dokázali získat tři body za výhru.
Jaký dárek přinesete pro kluky do kabiny?
Budu muset přinést něco do pokladny a určitě nějakou láhev.
Jak jste viděl sobotní zápas s Hlavnicí?
V prvním poločase jsme hráli to, co jsme chtěli hrát. Dokázali jsme dát dva góly. Ve druhém jsme se dostali pod tlak, přestali jsme hrát, hosté snížili na 2:1, a nám se podařilo velmi šťastně udržet tři body.
Vy jste byl u obou branek jako asistent. Popište obě situace.
Při první brance jsem hlavou prodloužil dlouhý nákop na Urbana, který se obtočil kolem svého strážce a zavěsil k tyči. Při druhém jsme vyslal do uličky Tkadlečka, který byl neomylný.
Po snížení Hlavnice, nezačal jste se obávat o výsledek, navíc když Hlavnice byla lepší ve druhé půli?
Báli jsme se, navíc je gól docela dost nakopl, ale nakonec jsme to uhráli.
Poslední zápasy vám činí problém druhý poločas. Čímpak si tento jev vysvětlujete?
Začneme to hrát vzduchem, nakopáváme, a soupeře tím pustíme do hry, a ten nás dostane pod tlak. A to je špatně, musíme vydržet hrát po celý zápas jako první poločas.
Jak jste zatím spokojen s probíhající sezónou?
Zatím to je super, a já jsem moc spokojen.