Volák Vítězslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hošťka - Holostřevy 5:7 (2:4) 06.11. 14:00 -
Bernartice - Vranov 4:3 (2:2) 30.10. 14:30 -
Holostřevy - Zhoř 2:0 (2:0) 23.10. 15:00 -
Černošín - Kon. Lázně 2:3 (2:3) 15.10. 15:30 -
Vranov - Bezdružice B 8:1 (3:1) 09.10. 14:00 -
Černošín - Stříbro B 3:1 (2:1) 01.10. 16:00 -
Damnov B - Ctiboř 2:0 (1:0) 28.09. 16:00 -
Bernartice - Zhoř 3:2 (2:0) 25.09. 15:00 -
Hošťka - Damnov B 3:4p. (2:2) 11.09. 15:00 -
Stráž - Kšice 4:3p. (0:1) 03.09. 17:00 -
Kon. Lázně B - Kšice B 6:1 (3:1) 28.08. 15:00 -
Z. Chodov - Halže B 3:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Planá - Damnov 8:1 (5:0) 18.06. 17:00 -
Zhoř - Halže B 2:12 (2:4) 12.06. 14:00 -
Vranov - Ch. Újezd B 2:3p. (0:0) 11.06. 17:00 -
Černošín - Staré Sedliště 7:0 (3:0) 04.06. 17:00 -
Bernartice - Holostřevy 3:2 (0:1) 29.05. 15:00 -
Z. Chodov - Bor B 6:2 (4:2) 28.05. 17:00 -
Zhoř - Ch. Újezd B 2:5 (0:4) 15.05. 14:00 -
Vranov - Částkov B 1:2p. (0:1) 07.05. 17:00 -
Erpužice - Kostelec 0:4 (0:4) 30.04. 17:00 -
Staré Sedliště - Damnov 1:6 (1:4) 24.04. 15:00 -
Vranov - Bernartice 6:3 (2:2) 23.04. 17:00 -
Zhoř - Bernartice 2:5 (2:4) 10.04. 14:00 -
Z. Chodov - Kladruby 1:8 (0:2) 09.04. 16:30 -
Hošťka - Damnov B 1:3 (0:0) 03.04. 16:30 -
Černošín - Přimda 3:1 (0:0) 02.04. 16:30 -
Kšice B - Kon. Lázně B 2:3 (1:2) 14.11. 10:30 -
Trpísty - Třemešné 3:4p. (2:2) 08.11. 14:00 -
Kšice B - Lesná 2:4 (1:1) 01.11. 14:00 -
Záchlumí - Erpužice 12:1 (7:0) 24.10. 14:30 -
Kon. Lázně B - Lesná 2:1 (1:1) 18.10. 15:00 -
Ch. Újezd B - Zhoř 3:0 (1:0) 10.10. 16:00 -
Staré Sedliště - Sulislav 4:1 (4:1) 04.10. 15:00 -
Lesná - Trpísty 4:5p. (2:2) 03.10. 16:00 -
Chod. Planá B - Bernartice 1:0 (1:0) 27.09. 14:00 -
Planá B - Bor B 9:3 (4:2) 20.09. 14:00 -
Tisová - Ch. Újezd B 10:0 (4:0) 19.09. 16:30 -
Halže B - Tisová 3:1 (2:1) 12.09. 17:00 -
Kladruby - Z. Chodov 2:4 (0:3) 06.09. 17:00 -
Třemešné - Brod 7:0 (3:0) 30.08. 17:00 -
Hošťka - Částkov B 2:0 (0:0) 23.08. 17:00 -
Chod. Planá B - Ch. Újezd B 6:1 (1:0) 23.08. 14:00