Pešek Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Stolany - H. Jelení 0:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Holice - Litomyšl 1:3 (0:1) 21.10. 15:30 -
Č. Třebová B - Semanín 2:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Svratouch - H. Jelení 2:2 (0:1) 08.10. 15:00 -
Svitavy - H. Ředice 1:2 (0:1) 28.09. 16:30 -
Slatiňany - Žamberk 4:1 (2:1) 23.09. 10:15 -
Libišany - Prosetín 4:2 (3:2) 16.09. 16:30 -
Choceň - Moravany 4:0 (3:0) 03.06. 17:00 -
Stolany - Rváčov 1:3 (0:1) 27.05. 17:00 -
Litomyšl - Svitavy 1:1 (1:1) 24.05. 17:00 -
Choceň - Litomyšl 0:1 (0:0) 10.05. 17:00 -
Pardubičky - Svitavy 1:1 (0:1) 29.04. 16:30 -
Moravany - Třemošnice 2:4 (2:3) 27.04. 18:00 -
Semanín - Libchavy 4:2 (2:2) 25.03. 15:00 -
Přelouč - Svitavy 4:0 (3:0) 18.03. 15:00 -
Holice - Mor. Třebová 6:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Třemošnice - L. Bohdaneč 3:0 (1:0) 15.10. 14:30 -
Holice - Svitavy 4:1 (3:1) 28.09. 17:00 -
Choltice - Řečany 0:2 (0:1) 24.09. 15:30 -
Městec - Č. Třebová 1:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
Pardubičky - L. Bohdaneč 1:3 (1:0) 03.09. 16:00 -
Polička - Letohrad B 2:1 (1:1) 05.06. 17:00 -
Mor. Třebová - Lanškroun 3:1 (1:0) 29.05. 17:00 -
Litomyšl - Č. Třebová 4:0 (1:0) 30.04. 16:00 -
Moravany - Choceň 1:2 (0:0) 17.04. 16:00 -
Třebeš - Cidlina 1:2 (0:0) 03.04. 16:30 -
Mor. Třebová - Moravany 0:2 (0:0) 06.11. 12:00 -
Lanškroun - Litomyšl 5:1 (3:1) 30.10. 14:30 -
Proseč - Č. Třebová 2:2 (0:1) 17.10. 14:30 -
Prosetín - Slatiňany 1:1 (1:0) 10.10. 15:00 -
Pardubičky - Č. Třebová 4:4 (1:3) 26.09. 15:30 -
Holice - Pardubičky 4:3 (2:1) 19.09. 15:30 -
Pardubičky - Proseč 5:1 (2:0) 04.10. 15:00 -
Lanškroun - H. Ředice 3:0 (1:0) 20.09. 16:00 -
Luže - R. Bělá 2:0 (0:0) 03.11. 10:15 -
Mor. Třebová - Choceň 2:1 (2:1) 27.10. 14:00 -
Zámrsk - Žamberk 0:1 (0:1) 13.10. 15:00 -
Luže B - H. Bradlo 1:1 (1:0) 06.10. 16:00 -
Svratouch - Stolany 2:3 (1:2) 29.09. 15:30 -
H. Ředice - R. Bělá 3:0 (1:0) 15.09. 16:30 -
Choceň - Litomyšl 2:1p. (1:0) 26.05. 17:00 -
D. Újezd - Žamberk 2:1 (1:0) 12.05. 17:00 -
Luže B - Rosice 6:0 (3:0) 05.05. 17:00 -
Svitavy - Městec 6:1 (3:0) 21.04. 16:30 -
Choceň - Moravany 2:1p. (0:1) 07.04. 16:00 -
Hlinsko - Žamberk 4:1 (1:1) 24.03. 14:30 -
Č. Třebová - Holice 2:1 (0:0) 11.11. 13:30 -
Luže - Choceň 3:0 (3:0) 21.10. 13:00 -
Skuteč - Prosetín 1:2p. (1:1) 07.10. 15:30 -
Moravany - Polička 3:4 (1:1) 10.06. 17:00