4.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Bystrc se Svratkou si body rozdělily - FOTO

8

V dnešním zápase ani jeden z týmu nedokázal vstřelit branku a tak utkání skončilo remízou 0:0.

Zápas byl vyrovnaný a žádný z týmů si nevytvořil vyložené šance a remíza byla spravedlivá. Za pochvalu stojí fantastická návštěvnost.
Děkujeme všem, kteří přispěli ke kvalitní fotbalové atmosféře.

OHLAS: FC Dosta Bystrc

FC Dosta Bystrc-Kníničky
Roman Kotol (trenér): Utkání bylo vyrovnané a kvalitní. První poločas jsme byli lepším mužstvem my, ale bez velké nebo 100 % šance, jen jsme měli více ze hry ve středu hřiště a drželi jsme častěji míč, a měli náznaky příležitosti a při lepším provedení před finální a finální fáze jsme mohli dosáhnout vstřelení branky. Měli jsme i více standardních situací, ale bez výrazného, nebo nebezpečného zakončení. Snad po jednom RK střílel v dobré pozici M. Kratochvíl nad branku. Druhý poločas byli nebezpečnější hosté, kteří zjednodušili hru nákopy na K. Kroupu, který osobní hlavičkové souboje vyhrával a posouval do nebezpečných prostor okolo pokutového území. Z jednoho takového souboje měli hosté šanci, kterou na poslední chvíli odvrátil náš T. Němec. Soupeř hrál velice dobře a přispěl určitě ke kvalitě utkání, které skončilo spravedlivou remízou.

FC Svratka Brno
David Kříž (trenér): Těsně po utkání jsme se shodli s trenérem Bystrce Romanem Kotolem, že jsme asi byli k vítězství o kousíček blíže než domácí, což se mi potvrdilo po shlédnutí záznamu. Ve druhém poločase nás třikrát dělily centimetry od vstřelené branky. Bystrc se prezentovala opět jako velmi silný tým, kompaktní, s výbornou defenzívou a nebezpečnými standardními situacemi. První poločas byl spíše taktická bitva s minimem zajímavých okamžiků.

M. Nahodil [-] - Š. Pisko [-] (84. M. Líkař [-] ) , J. Urban [-] (84. J. Pavlík [-] ) , T. Němec [-] (73. B. Ryšavý [-] ) , D. Dlouhý [-] (60. C. Williams [-] ) , O. Pelc [-] , M. Kratochvíl [-] , V. Kocman [-] , L. Hansl [-] (60. P. Pokorný [-] ) , J. Solanský [-] , M. Hába [-]

M. Doležal [-] - P. Preis [-] , E. Moll [-] , D. Řezník [-] (78. T. Cebák [-] ) , J. Morávek [-] (73. J. Janík [-] ) , M. Fila [-] , V. Malishevskyy [-] (86. V. Drozd [-] ) , K. Kroupa [-] , F. Kříž [-] , J. Broskva [-] , F. Svensson [-]

Počet diváků: 392. Rozhodčí: Šenkýř Petr - JELÍNEK Lukáš, KRBŮŠEK Radim.