Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

26.08.2023 17:00

4.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Ratíškovice duel nezvládly a vysoko prohrály - FOTO


8

Do Ratíškovic přijel ambiciózní Kunštát, který vstoupil skvěle do souteže a svoji herní pohodu potvrdil i v tomto utkání.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

REPORT PŘIPRAVUJEMEOhlasy k zápasu


FK Baník Ratíškovice
Petr Zemánek (trenér): Soupeř byl ve všech směrech lepší a i když i my jsme měli nějaké šance na zkorigování výsledku, které jsme neproměnili, tak z toho vznikla jednoznačná a naprosto zasloužená výhra hostů.

FK Kunštát
Vladan Horák (trenér): V prvním poločase jsme v Ratíškovicích podali nejlepší výkon nové sezóny. Výborně jsme kombinovali, byli produktivní. Po krásných akcích si vypracovali třígólový náskok. Nebylo to ale jen o nás. I domácí měli své šance, které naši obránci s brankářem naštěstí včas zblokovali. Druhý poločas jsme sice už neodehráli v takovém pohybu. Byli jsme ale dobře koncentrovaní, soupeře jsme nepustili do větších příležitostí a přidali ještě čtvrtou branku. Celé naše mužstvo je v úvodu sezóny ve skvělém rozpoložení. Týmové a individuální výkonnostní parametry se postupně zvyšují. Prostor pro zlepšení ale určitě stále vidíme.Sestavy


FK Baník Ratíškovice
J. Měchura [-] - D. Macek [-] (86. M. Bruce [-] ) , D. Antoš [-] (71. T. Bábíček [-] ) , M. Ševčík [-] , T. Kundrata [-] (77. J. Imrich [-] ) , P. Zemánek [-] (86. M. Uřičář [-] ) , T. Knotek [-] , T. Petrucha [-] , R. Dobeš [-] , L. Kočiš [-] , S. Toman [-] (71. P. Venclík [-] )

FK Kunštát
I. Loukota [-] - M. Štencl [-] , R. Zeman [-] , D. Macko [-] (74. T. Gracias [-] ) , M. Janíček [-] , M. Zlatníček [-] (82. P. Valenčík [-] ) , F. Adamec [-] (82. R. Janků [-] ) , J. Baňa [-] (25. V. Bezděk [-] ) , J. Konečný [-] , T. Bělehrádek [-] (82. L. Stejskal [-] ) , D. Hanák [-]

Počet diváků: 201. Rozhodčí: Kučera Josef - KUČERA Roman, DADÁK David.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Petr Florián

Expert: Filip Strakoň
Tip experta: remíza

Vyrovnaný zápas, kde nebude padat moc gólů.

Tip: výhra hostů

Funkcionář, Fanoušek, Administrátor klubu, Zpravodaj - Perná | Jihomoravský | Břeclav

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra hostů