EXPERT TIP - 2.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Datum kola: 3.9.2016

0

V 1. kole soutěže jsme viděli zajímavý obrat v Dlouhé Lhotě, přestřelku na Mělníku i mnoho dalších zajímavých událostí. Teď už je ale před námi 2. kolo, ve kterém budou chtít úspěšné kluby potvrdit svou pozici a naopak ty neúspěšné budou chtít hned v zárodku zatrhnout nástup krize. Každopádně všem zúčastněným přejeme hodně štěstí!

Antonín Antonín

Hráč středové řady Mělníka (28), jehož jména si všimne opravdu každý. Bývalý hráč Neratovic, který již několik let nastupuje na Podolí se ale snaží zaujmout také svými fotbalovými výkony. Což se mu daří - v základní sestavě svého týmu patří ke stálicím!

Tip experta: 1 89 - 11 - 0 %
Komentář experta:

I když to píšu nerad, myslím, že Kly tenhle zápas zvládnou a znovu mi tím potvrdí, že nepatří do téhle soutěže. Mají dobře organizovanou obranu a kvalitní útok.

Tip experta: 1 78 - 11 - 11 %

Dlouhá Lhota je pro mě trochu neznámou a Bakov na mě nikdy herně moc nezapůsobil. Tak věřím, že nováček utkání dotáhne do vítězného konce.

Tip experta: 0 45 - 44 - 11 %