--

--

Tachov proti Dobrovici vyhořel, domácí mu nasázeli bůra

0

Domácí nakopla už třetí minuta, kdy si na standardku naskočil Valenta a poslal domácí do vedení. Prosadil se tak i ve třetím utkání aktuálního ročníku ČFL! Kropáček odpověděl po chybě domácího Soběslava, ale pak už pálili přesně jen Dobrovičtí. Volf udeřil hlavičkou po rohu a domácí šli do poločasového vedení 2:1. Ve druhém dějství se nejprve opět hlavou prosadil Tomáš Valenta, svou ránou uspěl Březina a konečně v 72. minutě pokořil Houdka úspěšnou kličkou Volf. Domácí mohli vyhrát i výraznějším rozdílem, Tachov bude chtít na své vystoupení rychle zapomenout...

Byli jste na utkání? Ohodnoťte jeho úroveň, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!